Kategoriler
Anketler

2012 Singapur GP'nin Yıldızı Kim?

“2012 Singapur GP'nin Yıldızı Kim?” için 10 yanıt

öncelikle site yönetiminede sormak istiyorum yarış günü şehir dışında idim bu nedenle net ten izlemek için yarış saatine özellikle baktım 15:30 du.15:05 de net kafaye geldim baktımki yarış başlamış 2 tur olmuş neden yarış saati yanlış yazıldı ? cevabıda göremeyeceğim muhtemelen zira nete girmem çıkınca zor şu an.
yarışın yıldızı vettel
massa ne yapmış lotus-mercedes-mclaren lerden birini geçmişmi ? yok.kaçıncı sıradan başladığıda önemli değil 8.olmuş o kadar.ham ı geçemezdi zaten adam liderdi.msc yi de geçemezdi kaza yapmasa e bu adam ne yapmış ayrıca
massa perezden 15,grosjean dan 31,rosberg den 42 puan fark yemiş klasmanda daha onları çıkaramamış.bu farkları eritsin sonra belki yıldız olur.

Bence de Massa. Senna'ya atağı çok iyiydi. Otomobili çok zor bir yerde olmasına rağmen kontrol etmesi takdire şayan. 3 yarıştır iyi gidiyor. Bence izin verilse İtalya'da podyuma Massa çıkardı.

Haftasonu hep en hızlı olduğu için Vettel, elindeki aracıyla 2. başladığı için Maldonado, pol için Hamilton, 12.'lik için Glock, istemeden de olsa yaşattığı heyecan için Massa ve geçen seneki kazasının aynısına imza atarak istikrarını koruduğu için Schumacher 🙂

Kura çektim, oy Glock'a gitti 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir