Kategoriler
Canlı F1 Yayını

Canlı İzle: İtalya GP Antrenmanlar

Antrenman linkleri, kanallar değiştikçe güncellenecektir.

NOT: Çalışmayan linkler DNS ayarlarınızdan kaynaklanabilir. Bu ayarları 4.2.2.2 veya 4.2.2.4 gibi ayarlarsanız düzelecektir.

Linkler şu şekilde;

http://www.vipbox.tv/watch/1287/1/f1—italian-grand-prix-practice-3.html

http://www.vipbox.tv/watch/1287/2/f1—italian-grand-prix-practice-3.html

http://www.vipbox.tv/watch/1287/4/f1—italian-grand-prix-practice-3.html

 

Linkler için OK işaretlerine basınız

 

#1 WiiCast  
WebPlayer Güzel tahmin
 50%
Kötü tahmin Oynat

 

 

 

 

“Canlı İzle: İtalya GP Antrenmanlar” için 0 yanıt

dün sert lastikle lewis 1.23.865 yapmıştı, şimdi yumşakla 1.23.741 yaptı ilginç. ya ayarlar tutmadı yada kamber meselesi etkiledi veya dünküne göre araç daha ağır denilebilir.

Ferrari 2. sektörde 1 sn yavaş kaldı dün 2. antrenmanlarda sadece 0.4 sn gerideydiler çok ilginç..Ayrıca Mgplerde ilk viraji bi dönemediler gitti 😀

Mclarenin sitesindeki telemetrede düzlük hızları en fazla 330a falan çıkabildi. Belkide kers kullanmıylardır bilmiyorum ama dün petrovun 347 yaptığını düşünürsek 330 düşük bir hız gibi.

Bu arada yanlış anlamadıysam jenson bugünkü yeni setuptan memnun değilmiş. Ayrıca oturduğu yerin düne göre çok sıcak olduğunu söylemiş.

1. antrenmanlardaki 1.23.865 i hamilton sert lastiklerle yapmıştı yumuşak lastiklerle 1.24 lü dereceler var galiba sen haklısın :S

Sadece Bir Tahmin Bu 🙂 Ama 2 Haftada 1.5 Saniye Hızlanmış Olma İhtimali Varmı..Hele Helede Mercedes Gp İse Bu ? 🙂 Ama Düzlük Olduğu İçin Olabilir..Düzlüklerde En Önemli Şey Motor..Yani Bilemiyorum..: )

Şimdi bana hamilton ile Vettel in dolu depo ile bu dereceleri yaptığını söyleme düşer bayılırım 🙂

Hocam fazla geride değiliz anlaşılan en fazla 0.5 sn gibi görünüyor Allah'ım bir podyum mu görücez acaba 🙂

Schumacher Yumuşak Lastikler İle Yumuşak Lastik Kullanan Massayla Aynı Tempoyu Tutturabiliyor Sanki..Sıcak Hava Mercedese Karmı Zararmı Verir Anlamadım..

Anlaşılan o ki Drs nin etkisi çok fazla Redbull un bu kadar hızlı olmasının sebebi de bu fakat yarışta bu kadar hızlı olamazlar diye düşünüyorum sizce?

Bana Kalırsa Dolu Depo İle Yarıştaki Gibi Üst Üste Turlar Atıyorlar..Yani Yarış Performansını Geliştirmeye Çalışıyorlar..

Artık kimsenin hızını saklamaya varkti yok , bir an önce ideal ayarı bulmak için olduğunca hızlı gitmeye çalışıyor herkes . Bu yüzden antrenmanlar artık eskisi kadar aldatıcı değil .

bence antremanlar çok şey ifade ediyor macaristanda hamilton zirvedeydi polü kıl payı kaçırdı belçikada antremanlarda 2. oldu sıralamadada ikinci oldu yani antreman çogu şeyi belirliyor

beyler bu dereceler hiç bir şey ifade etmiyor mclaren sadece hızlı tur denediler ferrari yarış ayarlarını denedi redbull yine ilk turlarını hızlı attı sonradan yavaş tempoya döndü geçen seneki ilk antreman derecelerine bakın ne olmuş alonso yine 1,5sn geride ama polü aldı bunlara bakmayın yanılırsınız

şimdilik öyle görünüyor 2. antrenmanlar dahada belirleyici olur ama 1. antrenmanlarda takımlar genellikle doğru ayar yapmaya çalışıyolar zaman farkı pekte önemli değil sanki..

Hamilton button vettel webber sutil petrov alonso massa perez algersuari shumi sıralama bu şekilde ayrıca tüm pilotlar sert lastiklerle yapmış bu dereceleri. Görünen o ki Mclaren çok çok hızlı Redbull ile arada yaklaşık 1.5 sn fark var fakat Ferrari ve Mgp çok çok geride ilginç.

yeni arka kanat var onun dışında ben pek bir şey farkedemedim ki zaten tur derecelerinden ve sürekli pist dışına kaymalarından belli 🙂

Gaza Geldi 🙂 🙂 sen pistten habersen live timing den bakıyorumda sen pistte ne oluor bide Mercedeste ne güncelleme var ?

Vettel pistte 2. oldu şuan hamilton la aradaki fark 0.7 anlaşılan o ki ilk 4 sıra Mclaren-Redbull şeklinde olacak

mercedelere nolmuş böyle ya rosberg 17.ci schımi 18. ci ferrarilerde pek iyi gözükmüyor sert lastiklerle bakalım yumuşak lastiklerde ne yapıcaklar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir