Kategoriler
Formula E

Trulli: Motor ve Şanzımanı Geliştirmeye Başladık

Eski Formula 1 pilotu Jarno Trulli ikinci sezon takımların üretmesine izin verilecek şanzıman ve elektrik motoru gibi parçaları geliştirmeye başladıklarını söyledi.

İtalyan pilot İtalyan teknoloji şirketi Tecnomatic ile ortak olarak Motormatica adında bir üretici oldu ve serinin 2015/2016 sezonu için motorlar, elektronikler ve vites kutuları geliştirecek.

Trulli: “Şu an motoru test masasında çalıştırıyoruz. Vites kutusu ise üretildi ve herşey planlara uygun gidiyor ve oldukça iyi görünüyor.”

“Bize verilenlerle yarıştık ve bu da bir çok performans ve dayanıklılık sorununa yol açtı. Önümüzdeki yılın projesinde daha fazla kontrol sahibi olacağız ve aracı daha iyi anlayacağız.”

“Dürüst olmak gerekirse takımı çok geç kurduk ve biz aldığımızda diğerleri sürüşler yapmaya başlamışlardı.”

“Biz personel alımlarını bile tam zamanlı olarak yapamadık, ancak seneye herkes ile tam kontratımız olacak. Önümüzdeki yıl için tam zamanlı olarak mühendisler ve mekanikerler arıyoruz.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“Trulli: Motor ve Şanzımanı Geliştirmeye Başladık” için 1 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir