Kategoriler
Formula1

Alonso: İspanya’da Son Bölüme Kalabiliriz

Fernando Alonso, bu yıl ilk kez sıralama turlarında ikinci bölüme kalmalarının ardından İspanya’da sıralama turlarında son bölümü hedefliyor.

İspanyol pilot McLaren’in gelişen performansıyla beraber her geçen gün daha iyi görünüyor ve Bahreyn’de ilk kez sıralama turlarına son bölüme kaldı.

EFE haber ajansına konuşan İspanyol pilot “Bu küçük bir adım da olsa ikinci böülme kalmak bizim için önemliydi ve Barcelona’da Q3 hedefliyoruz” dedi.

McLaren’in İspanya’da büyük bir güncelleme paketi tanıtması bekleniyor.

Alonso “Elbette Q2 ile mutlu olmak üzücü. Ama tüm ekip ve sabahlara kadar çalışan mühendislerimiz için güzel bir hediye. İlerlediğimizi görüyoruz” dedi.

“Alonso: İspanya’da Son Bölüme Kalabiliriz” için 19 yanıt

Serhan Acar

Button’ın ERS’sindeki problemi giderememişler, bu McLaren’deki 100. startı olacaktı. Baştan sonra kabus gibi bir hafta sonu oldu BUT için

Konu dışı: beyler bence google chrome da silverlight yüklü olmasına rağmen tivibu açılmıyor. Silverlight yükle diyor. yüklüyorum. Zaten yüklü diye uyarı veriyor. Bir bilen varsa yardımcı olabilir mi? Mozilla da çalışıyor ama orda da sanki biraz takılıyo gibi.

tivibunun sitesinden fotodaki bölümden tivibu.exe yi indir kur kullanıcı adı şifre girdin mi tamamdır donma takılma felan olmuyor tv gibi izliyorsun

Alonso daha geçen hafta dedi,gelecek yarış Q2’yi görebiliriz diye.Bu adamın diyipte gerçekleşmeyen birşey görmedim daha bugüne kadar.İspanya’da Q3’ü kesin görecekler.Görsünler de artık biraz daha zevkli olsun yarışlar.Williams’lar Redbullar’da katılsın artık şu liderlik yarışına.Daha da eğlenceli hal almalı F1.

Çürütmek gibi olmasın da bu adam hangi takıma giderse ”Burda emekli olacağım” der. Demek ki her dediği gerçekleşmiyormuş.

İlahlaştırmayın (Mecazi anlamda) şu adamı..

Aynen aslan Alonso 4 saniye cepte zaten 🙂

Ultra pilotsun sen pist üstünde efsanesin Senna olsa 10 saniye önden başlatsan yine yenersin aslansın kaplansın kainatın en iyi F1 pilotusun 🙂

Seviyoruz seni diaz aşığız sana 10 senenin gizli şampiyonusun sen 🙂

(Alonso taraftarı temsili) 😀

Trollük olurmu canım aaaa 🙂

Ben güzel şeyler söylüyorum mesela Alonso Mclarenle 5 dünya şampiyonlugu daha alıcak orası kesin 🙂

Hep sizmi Ferrari konularında yorum yapıcaksınız birazda biz yapalım bak biz hakarette etmiyoruz hayallerinizi dile getiriyoruz 🙂

Bastır diaz hadi koçum 12 şampiyonluk daha alıcaksın kainatın en büyüğüsün :))

(Kara sevdaya tutulmuş alonso fanları temsili)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir