Kategoriler
Formula1

Raikkonen "Üçüncülüğü Korumak Zor Olacak"

Raikkonen “Bugün aracımız o kadar kötü değildi ancak podyum için yeteri kadar hızlı da değildi. Bu dördüncülük takımlar klasmanında üçüncülük için iyi oldu ancak son 2 yarışta bunu korumak zor olacak. Ancak ben kesinlikle elimden geleni yapacağım.”

“Startta pozisyon kazanamadım, ilk viraj start çizgisinden çok uzak değildi ve KERS’i çok iyi kullanamadım.”

“İlk bölümde sert lastiklerle durum biraz zordu ancak yumuşaklar ile oldukça gelişim gösterdik.”

“Heidfeld’e yaklaştım ve pit stoplarda onu geçtim ancak pitten çıkarken kendimi Button’ın arkasındaki trafikte buldum. Ardından yarışın sonuna kadar pek mücadele olmadı.” dedi.

Giancarlo Fisichella “Bu hafta sonu araç içerisinde rahattım ve bunun etkisinin dışarıdan göründüğünü düşünüyorum ancak bu sonuçlara yansımadı.”

“Bugün özellikle orta bölümde iyi performans sergiledim. Kovalainen ile olan mücadelede pozisyonumu kaybetmem kötüydü. Pitlerde onu geçmeyi başardık ancak ardından benin açık bıraktığım yere daldı ve beni geçmeyi başardı.”

“Yarışın sonundasert lastikler takılıyken, çok hızlı olan ve yumuşak lastikleri kullanan Sutil ile mücadele etmek zorunda kaldım: o anda KERS yardımcı oldu. Artık Interlagos’a giderken kendime daha fazla güveniyorum: puan kazanmak için daha iyi sıralama pozisyonu önemli olacak.” dedi.

“Raikkonen "Üçüncülüğü Korumak Zor Olacak"” için 0 yanıt

zfr, aynen katılıyorum sana..Baksınlarda görsünler kalite neymiş diye..İnşallah örnek almaya çalışırlar,zira çok belden aşağı vurmaya başladılar,sponsor baskısını inkar edebilmek için..Nerdeyse Maranello daki temizlik işçileri bile yorum yapacak Kimi konusunda:)…

mclaren lewis'le ferrari raikkonen'le topladı puanlarını. mclaren gelişime devam ettiği halde ferrari onun önünde son 2 yarışta geçebilirler belki ama bu zamana kadar geçemedilerse bu da raikkonen farkını ortaya koyar ve ferrari onun kıymetini sonradan anlıcak

ilk sektör ferrari berbattı neredeyse 0.8 bile kaybettiği oldu, ikinci sektörden 0.1 son sektördende bi okadar alıp telafi etmeye çalıştı ama neye yarar.

mclaren zaten lewıs hamıltonla topladı o puanları 😀 hikkinın bı katkısı yok ama hala takımda tutuyolar anlamadım gıttı zfr bende sana katılıyorum kimi hala 3 lugu dusunuyo takımdan ayılıcak olmasına ragmen hangı pılot takımdan ayrılıcakkken bu kadar cok kafasına takarkı?

kimi bu kadar emek veriyorsun umarım o 3.lüğü alırsın dediğin gibi zor gerçi ama..
herşeye ragmen kimi farkı:'''Ancak ben kesinlikle elimden geleni yapacağım.'''

utanin be utanin beceriksiz ferrari yoneticileri ya insanin vicdani sizlar ya siz adama adam gibi bir arac vermediniz ama adam takimda olmayacagi aciklandi o hala takimin 3. lugunu dusunuyor ya bu durumda olsa bunu suan pistteki hangi surucu dusunur kimi disinda yuhhhhhhhh size be yuhhhhhh siz alonsoya iyi arac vermeyin de gorun bakin neler oluyor santander ve alonso ferrariyi kafaniza gecirir ey beceriksiz yoneticiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir