Kategoriler
Formula1

Whitmarsh, BMW Sauber'in Geleceğinden Endişeli

Gizemli yatırımcıların kimlikleri konusunda hala net bir bilgi yok ve İngiltere Futbol Federasyonu, Qadbak’ın sahip olduğu Notts Country takımını inceliyor.

Takımın yeni sahiplerinin kimlikleri dışında gelecek sene piste çıkması da diğer takımların vereceği onaya ya da yeni takımlardan birisinin başarısız olmasına bağlı.

Whitmarsh, Qadbak’ın temsilcilerinden birisinin Russell King olmasının, kendilerini daha fazla endişelendirdiğini söylüyor.

Whitmarsh “Şunu kabul etmeliyimki Russell King ismini duyduğumda Sauber için endişelendim.” dedi.

Ferrari takım patronu Stefano Domenicali ise BMW’nin bu kararına saygı duyulması gerektiğini düşünüyor.

Domenicali “Eğer BMW bu finans şirketini tercih ettiyse, yaptıklarına saygı duymamız lazım.”

“Şu anda etrafta onlar hakkında bir çok söylenti var ancak bu konuda BMW’ye güvenmek zorundayız. Onlar Sauber’in yeni sahiplerinin yeteri kadar iyi olup olmadığına karar verecek kadar güvenilirler.” dedi.

BMW Sauber, kendilerine mümkün olduğu kadar kısa sürede bu konuda bir açıklama yapılmasını çünkü buna göre planlanan sponsor ve partnerler ile görüşmeler yapılacağını söylüyor.

“Whitmarsh, BMW Sauber'in Geleceğinden Endişeli” için 0 yanıt

Hakkında alakalılar hariç kimsenin pek birşey bilmediği oluşum. King de bunun içinde yer alıyor. King kim miş. Sigorta sahtekarlığı yüzünden ceza almış. Mali olarak şüpheli ve incelemede olan birisi.
Qadbak yatırımcı ailelerin sadece bir yatırım şirketi. Holding hakkında çok az bilgi var bir web siteleri bile yokmuş. Ortakları ve oluşum gizli, ekonomik bağlantılar olarak da epey şüpheli görülmüşler. Ortaklar arasında bilinen arab kökenli Şafi ve Hyat (Bu aile pek temiz değil 🙂 ) aileleri var. Ada bankaları ve Rothschild ler ile alakaları var. Bu isimler birşeyler anlatıyor zaten. Yer altı kökenli bir yapı gibi görünüyor tabiki insanlar da şüphe ediyorlar. Notts ile de ilgili anormallikler görülmüş ve incelenmiş.

hadi williams her seye muhalif, bence pist ustunde sauberi gecemeyecegi icin piste cikmasini engellemek istiyor. ama digerlerini ikna etmek icin qadbak artik cikip bir aciklama yapmali, hep theissen veya sauber konusuyor. bu arada haberin son paragrafinda yanlis ceviri soz konusu. theissen bu konunun bir an once acikliga kavusmasi lazim, acikca bir dezavantaj, sponsor ve pilotlarla bir an once konusmamiz lazim diyor normalde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir