Kategoriler
Formula1

Kubica, Renault'dan Ferrari'ye Geçişi mi Kolluyor?

24 yaşındaki Polonyalı pilotun Renault ile anlaştığı çarşamba günü açıklanmıştı.

Ancak İspanyol AS gazetesinin haberine göre Kubica Renault ile yarışmayı sadece gelecek sezon için garantiledi ve Felipe Massa’nın dönüşünün ardından sorunlar çıkması ihtmaline karşı da anlaşmada opsiyonlar bırakıldı.

Massa’nın yarışamaması durumunda Maranello için ilk adayın kendisi olup olmadığı sorulduğunda Kubica, “Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum.” diye cevap vermişti Japonya’da.

“Kubica, Renault'dan Ferrari'ye Geçişi mi Kolluyor?” için 0 yanıt

eminim buradaki kubicayı ferrariye yakıştıramayanlara, ferrari gelin bizim garajda tuvaletler temizlenecek dese inanın bırakın oşmayı amuda kalkarak giderler.ferrari zamanın hiçi olan massayı bie aldıysa(ki şimdiki massa tabiki çok farklı) kubica yı hayli hayli alır.

renault nun durmunun cok net olmaması takımın onemli yoneticilerinin takımdan uzaklastırılmıs olmaları , sponsor desteginin kaybı (ing) kubica nın kısa kontrat yapması sonucunu dogurmustur ama bu illa ferrariyi kolladıgı anlamına gelmez daha baska bir cok secenek var. ama gelebilir de… f1 de hersey mumkun

Kubica ne kadar hızlı olduğunu kanıtlamış bir pilot zaten,gelecek vaad eden biri oldugunu da biliyoruz,er ya da geç büyük takımlar da yarışacağını da biliyoruz..Bmw ve renault büyük takımlar ama çok rekabetçi değiller,Ama Renault iyi bi araç verirse ve massa yla ilgili bir sorun çıkmazsa bir şey olmaz.

Ferrari ile adı çıkan pilotların çoğunluğu Ferrari'ye katılmıştır Kubica için de "kesinlikle gelmez,böyle bişey gerçekleşmez" gibi yorumlara katılmıyorum

Ortada bir gerçek var ki .. Massamız eğer kontrollerden onay alamazsa.. Fisiko ile devam edemeyeceğimiz bir gerçek gibi duruyor..

En iyi opsiyon Kubica tabi ki

Massa'nın durumu hala belirsiz. Herhangi bir fiziksel problemi olmasa bile psikolojik açıdan en azından bir süre için eski formundan uzak olacağını düşünüyorum. Üstünde hep bir çekingenlik olacak, temkinli yarışacak ve bu tur zamanlarına yansıyacaktır. Kubica' nın yedekte tutulması yerinde olur.

Kubica'yı severim ayrıca renault'a gitmesine'de sevindim ama bu haberin gerçekçilik payı hiç yok bence,söylenti…

beni eleştiren 2 arkadaşa cevap vermeyeceğim.benim amacım atışmak değil.ferrariye ve sevdiğim pilotlara yapılan eleştirilere,çıkan haberlere cevabımı veririm.böyle agır yazılar yazarım.kimse üzerine alınmasın.kusuruma bakmayın.

ya tamam Kubica çok iyi ve başarılı bir pilot ama bu haber bencede saçma bi dedikodudan ibaret…durun bi Alonso'nun şokunu atlatalım ya 😀 biri bitmeden diğeri başlıyo dediduların…

şu an ferriye gelebilecek ferrariye yakışacak tek pilot bence gelecek vaat eden vetteldir.yaşı ve performansı itabariyle ferrariye büyük başarılar yaşatır.

Kubica kim mi?! Kubica Massa'dan hiç de aşağı kalmayan, meziyetli, dayanıklı, mükemmel derecede hırslı, kazanmayı bilen, altındaki ortalama BMW'yle geçen sene Ferrari'lere kök söktüren bir pilot diyelim de Piryandi arkadaşımızın gönlü olsun..

Formula arenasına ayak basıp üçüncü yarışında podyuma çıkan kaç pilot tanıyorsun Piryandi kardaş, önce Ferrari'den say hele!..

ferrari'ye sato, hatta yamamoto gelecek, dertler bitecek.

o degil de, piryandi kubica'yi yerden yere vurmussun ancak cok kaliteli bir pilot kendisi. yine de su asamada sacma bir dedikodudan baska bir sey degil bu. buyutmenin alemi yok.

kubica kim ki ferrariye geçsin.ferrari toplama kampı mı.ferrari en iyilerin takımı.her en iyide ferraride yer alamaz.ferrari istediğini istediği zaman alır.ferrariye kimse hayır diyemez.kim demiş ki zaten….

bnce o kadarda deil artık her pilot ferrariye gecsin o zaman piquet jr.da camposdan ferrariye gecmeye çalısıyor:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir