Kategoriler
Formula1

Raikkonen'in Menajeri, Red Bull Söylentilerini Yalanladı

Webber ile Vettel’in anlaşmaları gelecek sezonu da kapmasına rağmen bu hafta başlarında Raikkonen’in menajeri ile Red Bull arasında görüşme olduğu söylendileri yer almıştı.

MTV3’e konuşan Raikkonen’in menajeri Steve Robertson: “(Red Bull ile) sadece içecek partneri olarak bir bağlantımız var”

Ferrari ile 2010 anlaşmasını bozduktan sonra 2007 dünya şampiyonu, Toyota ve McLaren ile ilişkilendirildi.

Robertson: “Bir çok takımla görüşüyoruz ve Red Bull onlardan biri değil”

“Raikkonen'in Menajeri, Red Bull Söylentilerini Yalanladı” için 0 yanıt

Brawn a gitmesini istemem.Brawn cok riskli bi karar olur .Zaten sampiyonlugu koklu kural degisikliklerine hicbir takim uyum saglayamadi diye kazandi.Herkes alisincada 1 puan icin 100 de 100 zorlyorlar .

ama yazdıgım dan fernando nun ferrari de yarıcacak klasta olmadıgı , iyi bir pilot olmadıgı sonucu cıkmasın. fernando su an griddeki en iyi 3 luden 1 i ve ferrari kendisine iyi bir ekipman verdiginde sonuca ulasacak kapasiteye de fazlasıyla sahiptir. bir ispanyol firması nın ta tabi ki en iyi ispanyol pilotu sponsoru oldugu takıma getirmeye calısması da cok dogaldır.

beyler alonso nun parasını ferrari odemiyor ki kimi nin tazminatı gibi; santander sagolsun ferrari nin cebinden 1 kurus cıkarmadı. ama siz gene de yanlıs sonuc cıkartmayın bundan,ferrari de yarısacak pilotlara ferrari karar verir sponsorlar degil; hehehe

Emir dostum.
mesajından sonra kendi mesajımı bir daha kontrol ettim.

25 mil € x 1,45= 36.25 mil $

Fark kimi lehine 12,75 mil $ açıldı.

İlk mesajda euro'yu dolar paritesinden değilde lira üzerinden hesaplamamdan ötürü rakam hatalı çıkmış.

ReD Bull zaten seneye yarışacak olan pilotları acıklamıştı zaten . Zaten Steve Robertson en iyi açıklamayı yapmış. ama başka takımlarla görüşüyoruz diyor , bakalım neler olcak

bir takımdan ayrılmak için 49 milyon $ alan bir pilot yarışmak için ne kadar talep eder şu an merak ediyorum.

ferrari alonsoya yarışması için yaklaşık 50 milyon $ ödeyecek, kimi'ye de ayrılması için 49 mil. $. arada kaldı 1 milyonluk fark.

Bence Mclaren de , ama brawn gp bu seneki aracını geliştirirse senye orayada geçebilir. Hem mercedes armasını brawn a vermeyi düşünüyor , ama nereye giderse gitsin onu seneye podyumlarda görmek istiyorum..

bizmi vefasızız? bize yakın olan bizden evvelkilermi vefasız? tarihmi vefasız? tarihsellermi vefasız? kim vefasız bilemeyeceğim? ama herhalde dostun vefasızlığı bahis mevzuu düşmanın husumetinin yanıbaşında…kimse sahip çıkmıyor bu kahramana… anlaşılan o ki somut manada yalnız yürüyeceksin bu yollarda…elimizden birşey gelmesede gönlümüz seninle kimi…soyut manada beraber yürüyeceğiz bu yollarda…

bircok takım kaldı mı raikkonen in istedigi ozelliklerde :)) menejeri kafa karıstırıyor sadece bence anlasma coktan tamam da zaman dolduruyorlar. naapsınlar basın sıkıstırınca da bole seyler soylemek zorunda kalıyorlar

seneye şampiyonluk olabileceği bi takıma gideceğini açıklasada rahatlasam ben şahsen bıktım artık bu spekülasyonlardan!!!

Dietrich Mateschitz Red bull un sahibidir kendileri.Dolar milyarderi bir şahsiyettir.Yani para sorunları yok.Tabi ileride ne olur bilemeyiz.Kimiye gelince gideceği 2 yer var bana göre.Brawn ya da Mclaren.Rosberg Kimi nin nereye gideceği konusunda kilit isim bence.

Red Bull'da para olmasa Jaguar F1 takımını tamamen satın alamazdı. Mali kaynağı en yüksek takımlardan biridir kendileri, Kimi'nin parasını ödemekte sorun yaşamayacaklardır. Adrian Newey'e ödeme yapmaları da bu durumu kanıtlıyor.

Kimi hangi takımda yarışacak merak etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir