Kategoriler
Formula1

Futbol Liginden Briatore ve Qadbak İçin Soruşturma

Kaza skandalı nedeniyle Formula 1’den ihraç edilmesinin ardından Perşembe günü futbol ligi, İtalyan Briatore’nin “uygun kişi” özelliklerini karşıllayıp karşılamadığını düşünüyor.

Medya bildirisi: “Yönetim kurulu, daha fazla açıklama yapmadan önce Bay Briatore’den cevap bekleyecek.”

İnanılan o ki avukatlar toplantıda Briatore’nin adına, F1 yaptırımına karşı bir reddin ortaya çıkma ihtimali varken  futboldan ihraç edilmemesi gerektiğini söyledi.

F1 dünyasında tartışmasız daha ilginci, BMW Sauber takımını alan Notts Country kulübünün yeni sahipleri Qadbak grubu hakkında da inceleme başlattı.

Görünen göre FIA, BMW Sauber’i alan bu grup hakkında daha fazla bilgi edinme gereği duymamış ama futbol ligi yönetim kurulu, kendilerine qadbak ile ilgili dha fazla bilgi verildiğini açıkladı.

Lig açıklaması: “Takımın alınması ile ilgili olarak bize daha fazla bilgi veren Notts Country’ye çok müteşekkiriz.”

“Bir kaç göze çarpan meselenin açıklığa kavuşacağı topalntılar önümüzdeki bir kaç gün içinde gerçekleşecek ve yakın gelecekte meseleler değerlendirilecek.”

“Futbol Liginden Briatore ve Qadbak İçin Soruşturma” için 0 yanıt

Quadbak incelemelerini hadi biliyorduk da.
Flavio hakkında ne demek uygun kişi ben onu anlamadım. İngiltere çok mu temiz. Flavio Abramoviç den daha mı kirli bir insan. İngilterede, italyada böyle bir sürü uyuşturucu kökenli, mafya vari takım patronu var. F1 'deki ceza ile futbolun alakası ne ben onu anlayamadım.

Briatoredeki kadare bakın ya adam bi Pıqueti aldı bası beladan kurtulmadı şimdide takımıyla bası belada 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir