Kategoriler
Formula1

Coulthard: "Hindistan Spor Bakanı Formula 1'i Anlamıyor"

Spor bakanının Formula 1’in bir spor olmadığını söylemesi üzerine Coulthard “Bence Spor bakanınızın Formula 1’i açıkça anlamıyor oluşu son derece talihsiz bir durum. Bu son derece yüksek teknolojiye sahip bir spor. Yani bu oyun parkında yapılabilecek bir şey değil.” şeklinde konuştu.

“Bu spor makina bilgisini, yetenekli tasarımcıları, mekanikerleri, mühendisleri, medyayı ve pazarlamayı kaplıyor. Bir Formula 1 takımının içinde pek çok yön var.”

“F1, tüm dünyada mühendislik harikasının bir sunumudur. Hindistan dünyadaki mühendislik, tasarım ve yüksek yeteneğin gücünün vitrini olmak istiyorsa, bakanınıza tavsiyem, Formula 1’in bunun için en doğru yer olduğunu anlamasıdır.”

Katıldığı organizasyonda Red Bull aracıyla gösteri yapan Coulthard, kendisine konulan saatte 100 kilometrelik hız limitini görmezden gelerek 6 kilometrelik mesafede 260 km/h hız yaptı.

Coulthard’ın bu konuyla ilgili yorumu ise şu şekilde oldu: “Aracımda hız göstergesi yoktu. 100 km/h’a yakın bir hızda kullanmaya çalıştım ama hayatım boyunca 200 km/h hızın üstünde kullanmaya alışmış olduğum için bunu anlamakta zorluk çektim.”

“Hız limitinin biraz üstüne çıktığım için özür diliyorum.”

“Coulthard: "Hindistan Spor Bakanı Formula 1'i Anlamıyor"” için 0 yanıt

Adam bir bakıma haklı burada gerçekten tek kazanan bernie,ne takımlar nede ülkeler bir şey kazanıyor karın tokluğuna debelenip duruyorlar tabi biraz da biz sebepleniyoruz.

Coulthard'ı sevmesemde "Hindistan spor bakanı Formula'i anlamıyor" yorumuna sonuna kadar katılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir