Kategoriler
Formula1

Force India, BMW ile Farkı Kapatmayı Hedefliyor

Force India son yarışlarda çok iyi performans gösterdi ve şu anda takımlar klasmanında BMW’nin 11 puan gerisinde 9. sırada yer alıyor.

Mallya “Elimizde olan her şeyi yapacağız. Brezilya bize uymalı, aracımız benzer ayarlarda iyi performans gösterdi ve artık daha da fazla puan kazanmak istiyoruz.”

“BMW markalarda 11 puan önümüzde yer alıyor, eğer Adrian ve Tonio zorlarlarsa en azından aradaki farkı kapatabiliriz. Zor olacak ancak kazanmak için her şeye sahibiz ve kaybedecek bir şeyimiz yok, hedefimiz bu.”

“Singapur’da zor olmasını bekliyorduk ancak Japonya GP için beklentiler yüksekti. Bir bakıma iyi sıralama geçirdik, önlerde yher aldık ve büyük takımlar ile yarıştık. Ancak yine puanları kaybettik ve bu yüzden performansı sonuca çeviremediğimiz için hayalkırıklığı yaşadık.”

“Performansa bakarsak Brezilya’da telafi edeceğimiz konusunda iyimserim. Adrian ve Tonio pisti biliyorlar ve araç şu anda en iyi noktasında bu yüzden sıralamalarda tekrar Q2’ye kalıp ya da daha iyi sonuç elde edip puan mücadelesi verebiliriz.” dedi.

“Force India, BMW ile Farkı Kapatmayı Hedefliyor” için 0 yanıt

BMW ve FORCE INDIA yı aynı cümlede göreceğimi sanmazdım,F1 böyle işte her şey milimetrik,her şey dikkat gerektiriyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir