Kategoriler
Formula1

Brezilya GP'de Şiddetli Yağmur Bekleniyor

Geçtiğimiz sene yarışın son anında gelen yağmur, şampiyonluk mücadelesini tamamen kızdırmıştı ve bu sene de yarışta şiddetli yağmur bekleniyor.

Bu hafta sonu yapılacak olan yarışta Jenson Button’ın şampiyonluğunu ilan etme şansı var ancak yağmurun olması beklenmedik sonuçlara neden olabilir.

Hava tahminlerine göre cuma, cumartesi ve pazar Interlagos yağmurlu olacak.

“Brezilya GP'de Şiddetli Yağmur Bekleniyor” için 0 yanıt

yağmur iyi olduğu kadar kötü haber redbull için..en ufk hatanın telafisi olmuyacak ..bol kazalı olması kaçınılımaz 2003 ten az çok biliyoruz… buda güvnlik aracını sık görmemiz anlamı gelir aynı zamanda lider içinde frkı açamamak demek .. birde kaza anlarında oluşacak thlikeler(2003 alonso webberin kopan lastiğinin üzerinden geçmişti), bir çaylağın şampiyon adaylarından birine teması ..yarışın yakın yakına geçmesi muhtemel .. ben avantaj olduğunu düşünmüyorum pek .. birde yağmurlu havanın rebullara yaradığını düşündüğümüz zaman vettelde yaşanacak bir rahatlama söz konusu olduğu an button 1 adım daha yaklşır şampiyonluğa ..kısacası çok süpriz olucak bekleyip görücez :))

yagmurlu yarısları hic sevmem sahsen. isi cogu zaman piyangoya ceviriyor, evet cok kaza spin filan ama ben almayayım mumkunse

ama yağmur yağarsa Raikkonen'in yarışı da biter kuru zeminde bile ii olmayan bi arabası var 🙁
podyuma çıkmak onun için doğum günü hediyesi olcaktı 🙁

Redbullar yağmurda çok güçlü oluyolar Brawnlarda bildiğim kadarıyla lastik ısıtma sorunu var heyecanlı bir yarış olur umarım

Yağmur duasına çıkacağım tekrar. Brezilyada normal şartlarda da zevkli yarışlar izliyoruz, çoğu zaman ise yağmur zevki 2'ye katlıyor.

2003 yarışı gibi olsun ama yarışı kırmızı bayrakla bitiren bir kaza olmasın. Çok tehlikeliydi Webber'in kazası ve Alonso'Nun enkaza çarpması. Zaten yarışın sonucunu hakemler hafta içi belirlemişti bir de o yönden benzemesin.

Muhteşem olur. Sebastian muhtemelen kazanır ve lastik ısıtmada kötü Brawlar arkaya düşerler. Haydi Sebastian.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir