Kategoriler
Formula1

Kubica, Renault'da Büyük Mücadele Bekliyor

Kubica “Gelecek sene Renault takımının bir parçası olacağım için çok mutluyum ve tabiki onlarla yeni mücadele için sabırsızlanıyorum.”

“Çok büyük mücadele olacak çünkü şu anda Renault etrafında bir çok şey oluyor, son aylarda oldukça zor zamanlar geçirdiler ancak gelecek sene ve gelecekte iyi iş çıkaracağımıza inanıyorum ve yeni takımın bir parçası olmaya çalışacağım.”

“Karar verirken bir çok şeyi değerlendirirsiniz ve mümkün olduğu kadar bilgi almaya çalışırsınız.”

“Sonuç olarak en önemli faktörlerden birisi Renault’nun bir kaç sene önce şampiyonluklar kazanmasıydı bu bakımdan onlar kazanmayı biliyorlar ve bunun yanında onların yarış mentalitesini oldukça seviyorum. Burası aradığım yer ve oldukça mutluyum.” dedi.

Kubica, Renault’nun Singapur GP skandalının ardından sporda kalacağını açıklaması ile kararını verdiğini kabul etti.

Kubica Kubica son aylarda zor zamanlar geçirdi. Benim geleceğim açısından belli olmayan bazı noktalar vardı ve onlar devam etmeye karar verdiği anda ben onların gelecekte tekrar tepede olmaya sabırsızlandıklarını düşünmeye başladım.”

“Takımın geleceğinin garanti altına alındığını öğrendiğimde kararım basit oldu.” dedi.

Kubica ayrıca, gelecek sene için takım arkadaşı konusunda takıma baskı yapmayacağını da kabul etti.

“Kubica, Renault'da Büyük Mücadele Bekliyor” için 0 yanıt

evet renault da tamamen 2010 a odaklındıı bazı arkadaşların yorumlarına katılmıyorum başarılı olamamaları için bir neden yok inş 2010 a güzel bir başlangıç yapavaz kubica ile renault un hatası 2008 arabasını son yarışa kadar geliştirmeyecekdi ama oldu bir hata ama 2009 u tamamen bırakıp 2010 a odaklandılar bakalım görelim herşey olabilir.

bizde seninle mutlu olacağımıza inanıyorum kubica hayırlısı olsun evet kazanmayı unutmadık 2010 da inş yıldızımız parlar ve süper bir dönüş yaparızz altında diğer pilotlar gibi hızlı bir araba olduğu zaman neler yapabileceğini 2008 de gördük 2010 u sabırsızlıkla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir