Kategoriler
Formula1

Barrichello, Massa'nın Yorumlarını Önemsemedi

Barrichello “Formula 1’de diğerleri ile seyahat etmiyor ve insanların padokta ne konuştuklarını duymuyorsanız, farklı düşüncelere kapılır ve kendi fikirleriniz üzerinde uçarsınız.”

“O, bir ay yoktu ve ardından geldi ve bazı şeyler hakkında konuşmaya başladı ve bunlar daha önemli oldu. Bu, her 15 günde ya da her hafta duyduğumuz şeyler değil. Biz aynı şeyler hakkında konuşuruz ve tüm hafta konuştuğunuz şeyleri konuşmaya hazırlanırız.”

“Belki bu nedenle onun dedikleri daha önemli bir hal aldı ancak bana göre dedikleri ortalıkta olmamasından kaynaklanıyor ve bizim yaşadığımız dünyada yaşamamasından kaynaklanıyor.” dedi.

Barrichello ayrıca Massa’nın gelişiminden memnun olduğunu söyledi.

Barrichello “Hastanede onun yanındayken tüm dileklerim onun aynı Massa olması yönündeydi. Ve onu kendi gözlerimle aynı olduğunu gördükten sonra onun aynı şekilde sürmesini diledim ve Fiorano’ya gidip bunu yaptı.”

“Konuştuğum tüm insanlar ve ondan öğrendiklerime göre, araca binmesinden 3 tur sonra normal performansına çıkmış.” dedi.

“Barrichello, Massa'nın Yorumlarını Önemsemedi” için 0 yanıt

bu adam gerçekten temiz kalpli bir insan. ama şumi nin yanında 2.pilot olarak çok sindirmişler. isterdim pilotluk hayatının son baharında şampiyon olmasını…nasip…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir