Kategoriler
Formula1

Raikkonen "İstersem NASCAR'da Yarışırım Ancak…"

Raikkonen, Ferrari’nin kendisi ile yollarını ayırmasının ardından ya iyi bir takımda devam edeceğini ya da Formula 1’den ayrılacağını söylemişti.

Raikkonen “Eğer istersem tabiki Formula 1’de kalabilirim ancak aptalca bir anlaşma yapmanın anlamı yok bu yüzden en iyi seçenek için bekleyip göreceğim.”

“Doğru olduğunu hissettiğim anda ise kararımı vereceğim. Şu anda bir plan yok.”

“Hayatımda istediğim şeyleri yaparım. İstersem NASCAR’da yarışırım ancak NASCAR’ın  büyük hayranı değilim.” dedi.

Raikkonen’in adı eski takımı Mclaren ve bununla birlikte Toyota, Red Bull ve Brawn GP takımlarıyla anılıyor.

“Raikkonen "İstersem NASCAR'da Yarışırım Ancak…"” için 0 yanıt

kimi 10 numara pilot ve adamsın;ama birazda çaba lütfen.kendi görüşündür istediğini yaparsın ama mclarenin 1. pilottan ziyade 2. pilota ihtiyacı var.kendinin fazla ağırdan satma.f1 e devamet

kimi sende yalan oldun koçum. için kan ağlıyo ama çaktırmamaya çalışıon bilmiyoz sanma seni gidi 3 kağıtçı. bırak artık bu ayaklarıda at bi takıma imzayı yada çek git muhalefet yapma

haydi adamım geçelim mclarene, madem ille de rekabetçi araç istiyorsun… haydi mclaren sen de teklif et de artık bu endişe bitsin ya öööff…

adam cool ya 🙂
ondaki bu rahatlığı umursamaz tavırlarını çok seviyorum.ama inşallah bu bekleyiş uzun sürmez sabırsızlanmaya başladım.F1den ayrılmak için erken daha…

yiğit yaşar kardeşe…yurdum insanının kötülük dilindedir. ve her zaman kendi kendine zararı olmuştur. 16 türk devleti kurulmuş. kimse dışardan yıkamamış. hep kendi içindeki sorunlarla çözülüp dağılmış. inanıyorumki sen bu adam karşına çıksa evine gelse yemediğinden yedirir içmediğinden içirir engüzel misafirperverliğini gösterirsin. bu kadar kötü konuşmak bizim millete ve sana yakışmaz bence. haddim değil senin tavırlarına eleştiri getirmek. sevmeyebilirsin. ama gerçekte böyle davranmazsın. sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz:)

ruhsuzluk ifadesi yanlış bir ifade. burada teşbih sanatını kullanmışsın muhtemelen. genelde sakin insanlar için kullanılır. fakat 350 km sürat yapan bir aracı ruhsuz bir adamın kullanma şansı yok. inanıyorumki bir çoğumuzdan adrenalini yüksek bir yaşam sürüyordur. tavırları öyle gözüksede en azından bazıları gibi şaibeli işlere bulaşan biri değil. adam gibi adam doğru dürüst kimse hakkında kötü konuşmayan birçoğumuzuda insanlık dersi erecek yaşantısı olan biri. böyle bir sporcu sevilmezmi? zevkler tartışılmaz. baba filmini severek seyredip oradakilere özentisi olanların tutacağı bir pilot değil elbet. karanlık şaibeli işler ona buna atıp tutan herkesi eleştiren herkese sataşan haksız puanlar alan eline haksızce belge geçtimi düşünmeden kullanan dostlarını gammazlayan mafyavari meneceri olan bir pilot değil. herkeste tutmamalı zaten bu pilotu. en azından f1 severlerin yarısı bu adamı tutuyor geri kalanlarda diğerlerini tutuyor. bu oran saygı duyulması gereken bir oran….kıskanmak yersiz.

ruhsuzlukla bir alakası yok, her ortamda adama aynı soruları soran muhabir bozmalarına aynı cevapları vermekten bıkmış olsa gerek. muhtemelen nascar'la ilgili bir soru sorulmuştur, o da böyle bir cevap vermiştir.

nascar'la ilgili ''kolay'' ya da ''zor'' gibi bir yorumda da bulunmamış, sadece ''hayranı değilim'' demiş ki, bu da onu ilgilendirir sanırım.

Bir açıdan bakarsak F1'de da olmasa gerçekten sorun değil. Çünkü belli ve önemli bir sayıda taraftarı var, kendisine büyük ölçüde bağımlılar taraftarlar. Nereye giderse Kimi izlenmeye devam eder, Nascar da olur WRC de F1 de.Şahsen Punto değilde Ford Focus WRC kullansa, seyircilerinin ve taraftarlarının sayısı daha da artar diye düşünüyorum hatta.

Ama rekabetçi bir takımda yarışacak ve anlaşacak olursa F1'de kalması tüm taraftarlar için yararlı olur. Brawn güzel bir seçenek.

bende o efendiliğine bayılıyorum

"Eğer istersem formula 1'de kalabilirim ama aptalca bi anlaşma yapmanın anlamı yok" 2010'da şampiyonluğu kafasına takmış 😀 en iyi seçenek olarak da Mclaren'ı kastediyor 😀

seneye mclaren aracının üzerinde hiphop cu şapkasıyla yine yarışacaktır 😉 kimi bu yai yere yatmaz 😉 akıllı insan 😉
keyif adamı :))

bu arada kimi o şapkanın ucunu azcık kıvır. pistteyden break dans yapıp kafanın üzerinde dönüceksin zannediyorum bazen :)))

Ne Nascar'ı be Kimi'm! Bizdesin lamı cimi yok. Bakma milletin nazına, şusuna, busuna – senden iyi pilot mu var – en iyisi olsun olsun senin kadar olsun, var mı gerisi! Vasat pilot çok, iyi pilot iki tane bilemedin üç tane, bu takımlar akıllarını yemediler herhalde. Ben de stres oluyorum ama haaaa!

seneye kimi'yi pistte görmeyi istiyorum. benim içimden geçen mclarenle anlaşması. umarım en kısa zamanda kararını açıklar da bizler de meraktan kurtuluruz.

kimi sen akilli adamsin mc larene degil brawna git mercedes zaten er yada gec brawni alicak sen onlari onlarda seni ucurur git brawna digerleri arkanda eksoz dumani yutsun da akillansinlar

insanlığı hakkında tek kötü şey söylenmeyecek söylenemeyecek ima dahi edilemeyecek kadar insan…işte diğer pilotlar ile arasındaki fark…hızlıymış yavaşmış bunlar zahiri şeyler…ama bir gerçek varki adamlık dürüstlük efendilik sakinlik doğru konuşmak boş konuşmama kimseye dil uzatmama konularında açık ara bir numara…varmı aksini iddia eden…hodri meydan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir