Kategoriler
Formula1

Webber "Vettel'in Şampiyonluk Şansı Gerçek"

Webber “Takım farkın büyük olduğunu biliyor ancak  yine de şansımız var. Burası F1 ve her şey olabilir.”

“Jenson şampiyonada zor zamanlar geçiriyor. Önlere yaklaşan bir çok takım var, Lewis Hamilton ve diğerleri önlerde mücadele ediyorlar. Farklı araçlar farklı pistlerde iyi iş çıkarabiliyorlar ve Jenson bu nedenle durumu idare etmekte zorlanıyor.”

“Ancak o hassas bir şekilde sürdü ve eğer şampiyon olursa bunu hak etmiş olacak.”

“Biz çok puan kazandık ve Brawn’lar bizden çok kazandı ancak yine de takımımız için harika bir sezon oldu. Görülecek iyi şeyler var.” dedi.

Webber ayrıca şampiyonlukta gerekmesi halinde Vettel’e yardımcı olmayacağı haberlerine de açıklık getirdi.

Webber “Eğer Red Bull’a yardımcı olacaksam tabiki olurum. Bana kesin bir durumda ne olabileceğini sordular ve ben de takıma yardımcı olabilmek için ne gerekiyorsa yapacağımı söyledim. Ancak ben böyle bir koşulun ortaya çıkacağına emin olmadığımı söyledim ve hâlâ öyle düşünüyorum.”

“Yarış uzun ve doğru zamanda harika bir yarış çıkarmak kolay değil. Eğer bu gerçekleşirse o zaman elimizden geleni yapacağız.”

“Ancak ben yataktan kalkarken kendim için en iyi sonucu almayı düşünüyorum çünkü bunu yapmak zorundayım. Eğer Red Bull’a yardımcı olabileceksem bunu yaparım.” dedi.

“Webber "Vettel'in Şampiyonluk Şansı Gerçek"” için 0 yanıt

İkinci bir açıklamaya ihtiyaç duyduğuna göre takım emri uygulanacak gibi gözüküyo.Ve sanırım Weber in önceki açıklamasından dolayı takım kendisini uyarmış olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir