Kategoriler
Formula1

Alonso "Hava Koşullarına Hızlı Reaksiyon Önemli Olacak"

Brezilya’da 2. antrenmanları zirvede tamamlayan Alonso “Bugün kolay değildi çünkü sürekli olarak hava koşulları değişiyordu. Bu yüzden setup üzerinde yoğunlaşmak zordu ancak sonunda bazı iyi sürüşler gerçekleştirip iyi sonuçlar alabildik ve umarım bu şekilde iyi çalışmayı sürdürürüz.”

“Bu hafta sonu hava koşullarının etkili olacağını düşünüyorum bu yüzden değişikliklere hızlı bir şekilde reaksiyon vermenin esnek olmanın kilit noktalar olacağını düşünüyorum.”

“Oldukça ilginç bir hafta sonu bizi bekliyor ve umarım yarın sabah çalışmaları maksimuma çıkarabilir ve sıralamalar için iyi konumda olabiliriz.” dedi.

“Alonso "Hava Koşullarına Hızlı Reaksiyon Önemli Olacak"” için 0 yanıt

Fisichella olabilir Gökhan. Hem eski takım arkadaşı hemde yeni. Aralarında anlaşıp güzel bir takım oyunu kurabilirler. Hem Monte bunların iyi anlaştığını görürse takımda da yanyana koyabilir 2010'da. Ne de olsa Fisi'de Brezilyalı 😉

gokahan bende alonsocu olmadıgım halde alonsocu arkadaslarıma katılıyorum bu konuda.yaptıgın resmen tahrik.

aynı seylerı kımı de soyledı.kendın ıcın yapılmasını ıstemedıgını baskası ıcın yapma.bıraz daha olgun yorum lutfen.

"Bu hafta sonu hava koşullarının etkili olacağını düşünüyorum bu yüzden değişikliklere hızlı bir şekilde reaksiyon vermenin esnek olmanın kilit noktalar olacağını düşünüyorum."

Ralf Schumacher'i bir Belçika GPsinde yanlış bir karar vererek daha kurumamış piste kuru zemin lastiği ile çıkardığını gördüğüm Toyota takımını hatırlayınca bu sözün doğruluğuna katılıyorum.

ya m.gökhan demir gercekten sınırları zorluyorsun küfür istiyosun yani valalhi yaa. yaw anlamıyorum sizi yaa :((((. ne biçim f1 anlayışınız taraftarlığınız varya yuhhh :(((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir