Kategoriler
Formula1

McLaren: Alonso ve Button Honda F1 Projesine Hala İnanıyorlar

McLaren yarış direktörü Eric Boullier 2015’e yaptıkları zorlu başlangıcın ardından sürücüleri Fernando Alonso ve Jenson Button’ın takıma güvenmelerinin anahtar nokta olduğunu söylüyor.

Button İspanya GP’sinin ardından aracın sürüşünün korkutucu olduğunu ve sezon sonuna kadar puan almakta zorlanacaklarını, ancak Barselona testlerinde 100 sorunsuz tur attıktan sonra aracın oldukça geliştiğini söylemişti.

Boullier: “Umutları artırmamaya karar verdik. Jenson ve Fernando’ya ‘çocuklar, bu yıl sizin yılınız olacak’ dememiz kesinlikle yanlış olurdu. Bunun olmayacağını biliyorduk.”

“Uzun vadeli bir programınız varsa önce güven ve şeffaflığı oluşturursunuz, kilit nokta bu. Bu McLaren’deki bir numaralı kural, herkes birbirini anlıyor ve güveniyor. Biz şeffafız.”

“Nerede olduğumuzu bilirken, ancak nereye gittiğimizi de biliyoruz ve ne yapabileceğimize de inanıyoruz. İşte bu yüzden bu şekilde olumlu dönütler alıyoruz.”

Boullier Ron Dennis’in de kendilerine sürekli destek olduğunu belirtiyor.

“O da bunun uzun vadeli bir proje olduğunu biliyordu. Elbette amacımız en kısa sürede bunu yapmak, ancak o da güven ve şeffaflık döngüsünün içinde.”

“Anlıyor, işleri daha iyi ve hızlı yapmak için çalışıyor, bu yüzden onun desteğinin çok önemli olduğunu söyleyebilirim.”

“Deneyimi, anlayışı ve liderliği insanları tetikliyor ve başlarını yerde tutuyor. Herşey doğru işliyor.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“McLaren: Alonso ve Button Honda F1 Projesine Hala İnanıyorlar” için 2 yanıt

Ben de inanıyorum. Kim ne derse desin “Başarı” bir günde gelmiyor arkadaşlar. Sabırla, inançla, tutkuyla ve çalışmakla geliyor.

McLaren: diaz ve Button Honda F1 Projesine İnanıyorlar
McLaren: diaz ve Button Honda F1 Projesine Hala İnanıyorlar

Boullier Ron Dennis’in de kendilerine sürekli destek olduğunu belirtiyor.
“O da bunun uzun vadeli bir proje olduğunu biliyordu.

Bulye, Ron un projenin uzun vadeli olduğunu bildiğini söylüyor.
Projenin sahibine, projede ara mamül olan kişi yorum yapıyor.

o zaman
https://www.youtube.com/watch?v=MQFszVb2IL8&list=PL8uR7Yu2P2JLDwTYb9dtHWJykBaRlU7Pp&index=22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir