Kategoriler
Formula1

Hamilton "Kuru Zemin Ayarlarıyla Gidiyorduk"

Son şampiyon Hamilton, sıralamaların birinci bölümünde pist koşullarının en iyi olduğu esnada derece elde edemedi ve sıralamada 18. sıraya geriledi.

Hamilton “Zayıf performans sergiledik. Aracımız yağmurda oldukça kötüydü, düzlükte bile son sürat gidemiyorduk. Yol tutuşum o kadar azdı.”

“Kuru zemin ayarlarıyla gidiyorduk ve bu ayarlar yağmurda sürebileceğinizden çok daha sertti. Bu da bizi kötü etkiledi. Bu koşullarda yere basma seviyesinin etkisini görebiliyorsunuz.” dedi.

Hamilton spin attığu anda gazın sadece % 70’ini kullandığını söyledi.

Hamilton’ın takım arkadaşı Heikki Kovalainen de 16. sırada kalarak ilk bölümde elendi.

“Hamilton "Kuru Zemin Ayarlarıyla Gidiyorduk"” için 0 yanıt

işte bunun için aracı kuru zemine göre ayarlamışlar,demekki f1 seyredenleri salak yerine koyan olmamış,tebrikler iyi iş çıkardınız,biraz da şansın yardımıyla..

zemin kurudugunda ayarları degistirmek o kadar zor degil ki yarıstan onceki zaman aralıgında optimum bir iyilestirme yapılır her takımda . yine de lewis in sansı olabilir ama yagmur yine yagarsa bence, kuru zeminde degil

daha 2008 monza sıralamalarında da yine yağmur vardı o zamanda yağmurun değişkenliği ve yanlış lastik seçiminden q3 de elenmişti (hoş, bize harika geçişler izletti bu sayede) şimdi de interlagos ve bi yağmurlu sıralama hezimeti daha. ya şampiyonluğu kovalıyo olsaydı..

bakalım yarın hava tahminleri yağışlı olacagını sölüyor ama allahın işi bakarsın pist kurur bizim kuru zemin ayarlarıda işe yarar

hadı be kardesım barı sen yapma.tum antremanlar yagmurda.sıralamalar yogun yagmurda.yarında yagmur yagacagı %90 kalmıs kuru hava dıyor.f1 seyredenlerı salakmı sanıyor bunlar.bır yasıma daha gırdım valla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir