Kategoriler
Formula1

Raikkonen "Araç Aşırı Yağmurda Daha İyiydi"

Fin sürücü sıralamaları 5. sırada tamamladı ancak aşırı yağmurun olduğu birinci bölümde 2. sırada yer almıştı.

Raikkonen “Geçiş lastikleriyle araç, yağmur lastiklerinde olduğu kadar kolay değildi. Eğer tam yağmurlu koşullar devam etseydi daha iyi pozisyonda olabilirdik.”

“Umarım yarın podyum için mücadele verebiliriz. Aracın yol tutuşu konusunda eksiği olduğunu biliyoruz ancak mutluyum çünkü pozisyonumuz iyi.” dedi.

“Raikkonen "Araç Aşırı Yağmurda Daha İyiydi"” için 0 yanıt

sen elinden geleni yapıyorsun zaten bu saatten sonra kimsenin çıkıpta sana laf söylemeye hakkı yok bence altındaki bu arabayla

Acaba Ferrari sonunda zayıf olan yönü yağmurda gelişime mi gitti:)Herhalde Maceristan dan beri buna yoğunlaştık:)Enterean ama yinede bunu görmek güzel.

sakin ol rai sakin…ingiltereden bu yana en çok puan almış 3 pilottan birisin üstelik bu dandik araçla…demekki artık öyle tribünlere oynamak yok şov yok. sen en iyi olduğunu bu sürüşlerle zaten ispat ediyorsun. haydi aslanım…never give up kimi….

erdal kardeş…bu arkadaşlar araç ağırlıklarını bilgi verildimi fırtına gibi giriyorlar siteye…üstelik bu işi f1 sevgisi uğruna meccanen yapıyorlar. bizede bu işin keyfini sürmek ve geyiğini yapmak kalıyor. 🙂

agırlıklar ne oldu ywwwwww.bu kadar gec kalmazdı.yonecıler uyuyormu.

eskıden ızocam reklamlarından bır slogan aklıma geldıde:)

yarışı nasıl sabırsızlıkla bekliyorum bi ben bilirim umarım onun için herşey mükemmelinde ötesinde gider ve onun sevindiğini görürüm
herşey onun istediği gibi gitsin!!!

su formula 1 de herseyın olabılecegını defalarca gorduk.yarıs ıcınde sartlaın degısmesı baska ama eger sartlar en basından en sonuna kadar bu gunkı gıbı olursa ben raıkonnen den podyum bır kenara galıbıyet bıle beklıyorum.

hayırlısı olsun.

Podyum gerçekten harika olur.Hem takımlar üçüncülüğü gelir,hemde gider ayak aldığı podyumu "Monte"ye kapak olarak "Monte" ederiz:)…..

doğum gününde mutlu olması beni çok sevindirdi 🙂
aşırı yağmur yağarken onu ikinci görmek beni çok mutlu etmişti hava koşullarının düzelmemesi için dua etmeye başlıcaktım nerdeyse 😀

yuru be kocum.bu aracla yagmurda kım oldugunu gosterdın zaten.helekı dedıgın gıbı yogun yagmurda kullanabılmek dıgerlerınden daha ıyı gıdebılmek ve bunu soylıyebılmek ancak senın ısın.helal olsun sana daha ne dıyeyım.yarın en guzelı senın olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir