Kategoriler
Formula1

Kobayashi, Puan Kazanamadığı İçin Üzgün

Kobayashi “Benim için zor bir deneyimdi. İlk yarışıma çıktığım için bir çok şeyle ilk kez karşılaştım bu bakımdan öğrenme deneyimi oldu. Fiziksel olarak uzun bir yarıştı ve oldukça zordu.”

“İlk hedefim yarışı tamamlamaktı ve bunu başardığım için mutluyum ancak startın ardından puan kazanmak için iyi konumdaydım bu bakımdan puan kazanamadığım için biraz üzgünüm.”

“Araç ilk bölümde iyiydi ancak lastikleri değiştirdiğimde aracın dengesi de farklılaştı ve biraz zorlanmaya başladım, bu muhtemelen deneyime bağlı bir şeydi.”

“İlk yarışımdı bu yüzden gelişeceğim bir çok alan var ancak genel olarak bu hafta sonu gösterdiğim performanstan memnunum ve takıma desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

“Kobayashi, Puan Kazanamadığı İçin Üzgün” için 0 yanıt

Ben çok etkilendim o kadar olayın içinden sağlam çıkması atakları savunması herşeyi ilk kez yarışan birine göre fazlasıyla iyiydi. Gelecek vaadediyor 🙂

İlk yarışında etkiledi gerçekten. Savunmaları ve Fisichella'yı geçişi süperdi. Özellikle iki japonun kapıştığı anlar zevkliydi. Kobayashi'nin yanına da Kimi ya da Rosberg yakışır. Ama eğer Rosberg olursa bir japon pilotla takım arkadaşı olmak Rosberg'in kaderi gibi olur:)

Diger Arkadaslarimizinda Bahsettigi Gibi Gercekten Yetenekli Ve Etkiliyiciydi…
Bu Arada Serhan Acar'in 2 Japon Bir Araya Gelirse Espirisi De Iyiydi Gercekten :=)

Seneye kesin var.Önemli olan yanında kim olucak.Kimi olmazsa daha iyi kim var anlamadım.
Ya ortalık karışacak,bir anlaşma bozulacak
Ya mevcut pilotlardan birisi kalıcak
Ya Kimi
Ya küçükte olsa Rosberg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir