Kategoriler
Formula1

Podyum Hamilton İçin Büyük Sürpriz Oldu

Yarışa 17. sıradan başlayan Hamilton, ilk bölümde geçirdiği kazanın ardından yükselme mücadelesi verdi ve damalı bayrağı 3. sırada gördü.

Hamilton “Bugün oldukça zor bir gündü ve genel olarak zor bir hafta sonu oldu. Bugün aynı zamanda büyük sürpriz oldu, puan kazanacağımızdan bile emin değildim.”

“Takım strateji konusunda harika iş çıkardı ancak ben sürekli bıçak üstündeydim. Kendimi harika hissediyorum ve araç da harikaydı. Hâlâ gelişmemiz gerekiyor acank 18.likten 3. olma konusunda takım harika iş çıkardı.”

“Bu iyi işten dolayı onlara teşekkür ediyorum. Rubens ile inanılmaz mücadele yaşadık ve Jenson’a tebrikler, o da harika bir iş ve sezonu geride bıraktı.” dedi.

Brezilya GP’nin ardından Mclaren 1 puan farkla da olsa takımlar klasmanında Ferrari’yi geçerek 3. sıraya yükseldi.

“Podyum Hamilton İçin Büyük Sürpriz Oldu” için 0 yanıt

bi kere hamilton kaza yapmadı ilk turda, kova spin attı sadece, hamilton tamamen strateji avantajı sağlamak için pite girdi, çok da mükemmel bir seçimdi bana göre, serhan acar'ın webberin konuşmasını çevirememesinin sebebi de avustralya aksanı olabilir, tv'nin sesini sonuna kadar açmış olmama rağmen ben de pek bişiy anlamadım

Sıralamalarda McLaren'e çok kızmıştım ve Lewis'in de dediği gibi puan dahi görmek imkansızdı neredeyse ama havanın açık ve pistin kuru olması,öndeki araçların teker teker yarış dışı kalması ve en önemli faktör yumuşak lastiklerden kurtulup sert lastiklere geçiş deponunda full olması,Lewisin harika iş çıkarması bize hem podyumu hemde Markalarda 3.lüğü getirdi Tebrikler Lewis tebrikler McLaren…Fatih Lewis'in kulak temizlemesi bitirdi beni:)) o anda ne webberi nede kubica'nın açıklmalarını dinledim Nichole görmemiştir umarım o anları:))

ahhahaha kulaklarını temizlemekten kimseyi dinlemedi,evindeki kadar rahattı,kulagından cıkardıklarını da tulumuna sildi:DD
zaten böyle bir basın toplantısı hayatımda görmedim,herkes kendi halindeydi kimse kimseyi dinlemiyordu:DD
serhan acarın sesi bile garipleşmişti,ne oldu acaba adama o anda cok merak ettim:DD
ama sonuc olarak çok iyi bir sürüşü daha hanesine yazdırdı lewis,neden şampiyon olduğunu bir kere daha gosterdi..

Takımımız strateji konusunda gerçekten harika iş çıkardı…Tebrikler Lewis,Tebrikler Vodafone Mclaren Mercedes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir