Kategoriler
Formula1

Arrivabene: Beklentileri Düşürmek Zorundayız

Ferrari takım patronu Maurizio Arrivabene efsane takıma liderlik etmenin hayatındaki en zorlu mücadele olduğunu söyledi.

Arrivabene Ferrari takım patronluğunun zorluk derecesi olarak 10 üzerinden 11 olduğunu belirtti.

“Örneğin Barselona’da kimin yeni araca sahip olacağına karar vermek zorudnaydık. Kimi ‘eskiyi ben istiyorum’ dedi, ancak daha sonra basında bunun için yazı-tura attığımızın yazıldığını duydum.”

“Yaptığımız herşey gerçekte olduğundan çok daha büyük, bir defasında lavaboya gidiyordum, herkes ‘Maurizio, bu acele ne için?’ diye sormaya başladı.”

Takım patronu Barselona paketinin çalışmamasının ardından beklentileri düşürmeleri gerektiğini düşünüyor.

“Beklentileri düşürmeliyiz. Barselona’da 45 saniye gerideydik, ancak geçen sezon bir dakika 27 saniye gerideydik.”

“Malezya’da kazandıktan sonra kendime bunun çok erken olduğunu söyledim. Çünkü insanlar artık bizden dünya şampiyonluğu beklemeye başlamıştı.”

“Ancak bu yıl üç yarış kazanma hedefimiz var, dört ise harika olurdu. Önümüzdeki yıl diğer hedeflerimizi belirlemiş olacağız.”

“Bu yıl ayaklarımız yere basmalı, başımız öne eğik olmalıt ve Mercedes’in sorun yaşadığı yarışlarda doğru yerde olmalıyız.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“Arrivabene: Beklentileri Düşürmek Zorundayız” için 6 yanıt

bu nasıl bir taraftar ve nasıl memnuniyet anlayışı 2.likler ne zaman ferrari ve taraftarları için harika sonuçlar oldu..

üstelik kaç seneden beri.
ve sene başında nice değişikliklerle sözüm ona kimiye uygun araç yapmışlar halleri..) komiksiniz.

sonuç Ferrrari polyannacılığını geçemeyecek kadar bir seviye.

”“Bu yıl ayaklarımız yere basmalı, başımız öne eğik olmalıt ve Mercedes’in sorun yaşadığı yarışlarda doğru yerde olmalıyız.””

beklenen son hani ferrari geri dönmüştü forza ferrari durumları süper başkan halleri profesyonel işi çok iyi biliyor

sicilya mafyası gibi adam pozları..)

bu yönetimin öncekinden farkı ne monteden ve dominicten ve aracın yine 2. yine yeniden 2.
birde demezmi öndekiler sorun yaşarsa bu nasıl bir felsefe..

resmen eziklik ferrari adına

sene başında ferrari haberlerine klasik ferrari polyannacılığı demiştim bu laflarımı buraya taşıyanlar oldu ferrari yanlışlıkla bir yarış kazanınca..

şimdi o çok bilen arkadaşları konuya bekliyorum f 1 gurusu bilgilerini döksünler şöyle..

Alegori yapmışsın ama yanlış bunu pilot taraftarları için yapsaydın bence daha anlamlı olurdu..

Bu sezon Ferrarinin şuan ki konumu ve gidişatından memnun olmayan fan yoktur..Şampiyonluk beklememek içinse patronun bu tarz bir açıklama yapmasına dahi gerek yok..Bence herkes herşeyin farkında…

Yapma arkadaşım allah aşkına.neyinden memnunsun gidişatın? 2013te de memnundun o zaman.geçen yine yazmıştım bir yerde;bu sezonun 2013ten hiçbir farkı yok. Tamamen aynı.hatta 2013 daha iyiydi ki o zaman alonso 2.oluyordu(tabii 2.lik iyiyse).Sen takımı baştan aşağı değiştir,sonra çık her gün taraftarı gaza getir.baktın taraftar sinirlenmeye başladı,o zaman çık ‘beklentileri düşürmek lazım’de.raikkonen için diyoruz ya,böyle gidersen sezon sonu gidersin.asıl sezon sonu ilk başta gidecek kişi arri bey. Kimsenin 2.liğe tahammülü yok artık..forzaferrari!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir