Kategoriler
Formula1

Hamilton "Button Harika Bir Şampiyon Olacak"

Hamilton, Button’ın değerli bir şampiyon olduğuna inandığını ve ülkesinin onunla gurur duyduğunu söyledi.

Button “Tüm sene onu desteklediğimi biliyor ve onu görüp tebriklerimi sundum. Aylardan beri onun değerli bir şampiyon olacağını söylüyorum ve onun sporumuz için harika bir elçi olacağına inanıyorum.”

“Bu şampiyonluğun bir sene daha Büyük Britanya’da kalacağını gösteriyor ve gelecek sene de bunu evimizde tutmak için birlikte mücadele edeceğiz.”

“Ülkemizi gururlandırmak istiyoruz ve bu sezon Jenson’dan daha da fazlasını yapmasını isteyemezdiniz: 6 yarış kazandı ve her zaman kendisini kontrol etti. O harika bir şampiyon oldu.”

“Başardıklarından gurur duyuyorum ve Abu Dhabi’ye omzundaki yükün hafiflemesiyle hazır bir şekilde geleceğini düşünüyorum. Sezonun son yarışında Britanya için duble zaferi kazanırsak harika bir sonuç olur.”

“Şampiyon olmak garip ve gerçek olmayan bir duygu. Pazar günü Jenson’ın sürekli şampiyonum dediğini duydum ve tam olarak ne demek istediğini biliyorum.

Bana göre ben kendimi hâlâ şampiyon olarak görmüyorum. Aracımda 1 numarayı gördüğümde ve Melbourne’e geldiğimde bunun tabiki bir anlamı oldu ancak yine de her zamanki gibi başarılı olmaya kararlıyım.”

“Jenson’a tavsiyem bu zaferi yavaş yavaş söndürmesi ve keyif alması. Şampiyonluk kendisini daha önce istemediği şeylere yönlendirir ve dengeni sıfırlar. Rahatlayıp önündeki mücadelelere hazırlanırsın.”

“Ancak aynı zamanda inanılmaz derecde yükseltici bir şeyi hayatın için tamamen özel olan bir şey ile rahatlıyorsun. O, harika bir şampiyon olacak.” dedi.

“Hamilton "Button Harika Bir Şampiyon Olacak"” için 0 yanıt

Güzel demiş tabi sapıtmamak lazım. Sonuçta bu şampiyonlardan tarihte bir sürü var ve bu kupaya birden fazla sahip olan var.
Şahsen ben V12 yi sağıma Monza'yı soluma verseler yinede sapıtmam. 😀

Evet canım çok centilmen bu hamilton,
o kadar centilmenki pilotlar birliğine üye olmayı centilmenliğine leke süreceği için uzun süre kabul etmedi(şu an üye mi bilmiyorum)diğer pilotlar tarafından aracı tehlikeli kulandığı yönünde uyaralınca,üstün yetenekli pilot olmanın kendine has kulanma stili olduğunu söyleme centilmenliğnde bulunmuştur bu hamilton,sezon başında ceza almasına sebep olan toyota olayını söylemeye gerek yok.

Lewis i tebrik etmek lazim F1 de en cok ugrasilan pilot ama bu cocuk hala ingiliz centilmenligini üzerinden brakmadi tebrikler lewis en azindan icinde bir kötülük yok F1 seni degistirmedi hep böyle kal .

Bizim burda sesimiz yükseltme gibi bir şansımız yok,çirkin konuşmak ta benim lugatımda yok,kimseyi kızdırmak gibi bir amacım da yok sadece aklımdan geçenleri,yani düşünceni yazıyorum eğer buna tepki gelirse ki haksız olararak geleceğini düşünüyorum o zaman bende birdaha yazmam.

Dostum Madem Begenmiyorsun O zaman Hamilton Haberlerine Kiskirtici Yorumlar Yapma…Cok Tepki Ve Antipati Toplarsin Yoksa..Biz De Sevmedigimiz Pilotlara Boyle Kıskırtıcı Yorumlar Yaparsak Bu Sitede Ohooo 😀 Kan Çıkar Lütfen 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir