Kategoriler
Formula1

Liuzzi, 30 Bin Euro'luk Direksiyonu Son Anda Kurtarmış

Force India sürücüsü cumartesi günkü sıralamaların ikinci bölümünde geçirdiği büyük kazanın ardından araçtan uzaklaşırken geri döndü ve aracının direksiyonunu sağlama aldı.

Auto Motor Und Sport, Formula 1 araçlarının direksiyonlarının fiyatlarının 30 Bin Euro’ya kadar çıkabildiğini söyledi.

Bu konuda konuşan Liuzzi de “Takım bana ne olursa olsun direksiyonu asla elimden bırakmamam gerektiğini söyledi.” dedi.

“Liuzzi, 30 Bin Euro'luk Direksiyonu Son Anda Kurtarmış” için 0 yanıt

Öyle bi olmuş ki sanki direksiyonu elinde taşıyor devamlı pilotlar. Bildiğin araca montalıyor 😛 duruyor. Çalacak adam o araba 2 saat orda yine çalar. Sökmek o kadar zor değil. Ama ele düşsede iyi olur. Hiç bir işe yaramaz gerçi üzerinden bir led bile yakmak zor 🙂 ama ben ibey den 500 bin $ a rahat satarım onu 😛 Yada dolma bahçede açık arttırmada.

bu kazadan sonra aractan inince sanki görevlilerden biri direksiyonu aldı uzaklaşıyordu liuzzi adama seslendi tekrar geri aldı.yanlış hatırlamıyorsam.

Takim hakli Brezilya Gibi biryerde birseyini biryerde brak unut aninda calinir gecen senelerde örneklerini gördük lastiklerin bile calindigi oldu takimlar bunun bilincinde brezilyada dreksiyon iyi para eder hurdada :)))

iyi de amaç satmak değildir 🙂 elimde böyle bir şey olsun isterim. siteden adem abinin yanlış hatırlamıyorsam 200 ya da 2006 yarışından renault'nun ön kanadının bir bölümü vardı 🙂

amaç arşiv olsun 😛 her sene görevli olarak piste gelse ve bir kaç kaza olup parça götürse evine bir kaç sene sonra müze açar bu adam 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir