Kategoriler
Formula1

Button: McLaren’in Zamana İhtiyacı Var

McLaren’in İngiliz pilotu Jenson Button, İngiliz ekibin güçlü performans gösterebilmesi için zamana ihtiyacı olduğunu yineledi.

McLaren, yeni Honda döneminde şuana kadar podyum ve galibiyet mücadelesi veremezken sezonun ilk puanlarını Monaco’da sekizinci olarak aldı.

Takıma ilk puanlarını kazandıran isim olan 2009’un dünya şampiyonu Jenson Button “Herşeyi çok yakından görüyorum ve inanın bana McLaren ve Honda büyük işler yapıyor. Kış testlerinde beş saniye daha yavaş olduğumuzu hatırlarsak şuanda oldukça iyi bir gelişim kaydediyoruz. Sadece zamana ihtiyacımız var”

“Her zaman zaferler için mücadele etmek istersiniz, ama bunun için acele etmemeliyiz. Çok yakında istenilen herşey olacak!” dedi.

“Button: McLaren’in Zamana İhtiyacı Var” için 8 yanıt

Mclarenin şasi redbuldan iyi bence.Yukarı oynarla sorun çözüldüğün de sabırsız sadece taraftarlar artık 🙂

Ronn soylemiwdiki mercedesin ana takimi oldu surece Mclaren mercedes motoruyla wampion olmasi zor. Wimdi ne oldu hondayla puan bile alamiyoruz mercedes motoruyla alonsonu podyumda bu sene gormemiz ne how olurdu. Ya sabir

İkide birde Mclaren’in zamana ihtiyacı var açıklamalarından bıktırdınız milleti..Herkes anladı artık…Adam gibi seneye kadar bizden bir şey olmaz demiyorlar hep aynı tekrar, hep aynı nakarat: zaman zaman..

Devir değişti. Artık tüm şartlara en hızlı şekilde adapte olup başarı sağlama dönemi. Yok öyle bir lüks artık F1’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir