Kategoriler
Formula1

Bob Bell Sürpriz Yaptı, Manor’a Geçti

Mercedes ile yollarını ayıran Bob Bell’in Manor ile anlaştığı sürprizi gündeme bomba gibi düştü.

Mevcut Mercedes takımının yükselişinde ve bir çok başarılı takımda üst düzey görevlerde bulunan Bell bir süre önce Mercedes ile yollarını ayırmıştı.

Daha önce McLaren, Benetton, Jordan ve Renault’da çalışan Bell, son olarak Mercedes’te çalıştı.

Bir süredir Bell’in adı Renault ile anılıyordu. Renault’nun fabrika takımı kuracağı ve başına Bell’i geçireceği iddia ediliyordu.

Ancak Manor takımı bugün sürpriz bir açıklama yaparak Formula 1’de uzun vadeli kalma çalışmaları kapsamında Bell’in teknik danışman olarak çalışacağını duyurdu.

Manor daha önce de baş mühendis olarak Gianluca Pisanello ve tasarım başkanı olarak Luca Furbatto ile anlaştığını duyurmuştu.

 

 

“Bob Bell Sürpriz Yaptı, Manor’a Geçti” için 13 yanıt

Şu adam uzun süre bize gelecek denildi ama Manor aldı. Neyse onlar da destek veriyoruz. Bilgilerinden istifade etmek için bir yöntem buluruz. Rüzgar tüneli,motorhome,veri paylaşımı vs vs.. Biz alsak ya arkadaş şu adamı. Maaşı nasıl ödeyecek bunlar 😀 ne kadar egoistiz,ufak takımlara kimse gitmesin 😀

Çok açık her şey mercedesten ayrılırken sözleşme imzalatmışlardır ferrari renault gibi takımlara geçme diye 🙂

Başlığa göre bir yorum yaptım ancak içeriği okuyunca Renault’nun Manor’u satın alabileceği de aklıma gelmedi değil. Yüksek ihtimal böyle olur çünkü Bob Bell’in Manor’da ne tür bir hedefi olabilir ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir