Kategoriler
Formula1

Force India'dan 2010'da Podyuma Çıkma Sözü

Force India takımı kriket hastası Hindistan halkına bu sene piste çıkacak olan yeni takımlarına sahip çıkmalarını istedi ve onlara Hindistan yarışının yapılacağı sene olan 2010’da podyum zaferi sözü verdi.

Takımın yeni sahibi Vijay Mallya aracın tanıtılmasından bir gün sonra "Kesinlikle 2010’da podyumda olacağız. Hindistan’daki kriket seven tüm halkı bu yeni takımı desteklemeye çağırıyorum. Üzülmeyeceğinize söz veriyorum."

"Önümüzde mücadeleci bir görev var. Etkileyici olmak için çok fazla çalışma, gözyaşı ve ter bizleri bekliyor."

"Ancak sizleri duaları ve iyi dilekleri ile Hindistan yarışının yapılacağı 2010 sezonunda Force India’nın podyuma çıkacağına inanıyorum." dedi.

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi 2010 sezonunda Formula 1 yarışına evsahipliği yapacak.

Force India’nın ilk senesinde İtalyan Giancarlo Fisichella ve Alman Adrian Sutil takım adına yarışacal. Vitantonio Liuzzi ise test pilotu olacak.

Fisichella’nın 196 yarışlık bir geçmişi ve 3 yarış galibiyeti var. Geçtiğimiz sezonu 19. sırada tamamlayan Sutil ise takımın 2. pilotu olacak.

Mallya 2008 sezonu için 120 milyon dolar hazırladıklarını söyledi yeni aracın lansmanında.

“Force India'dan 2010'da Podyuma Çıkma Sözü” için 0 yanıt

İlk sezonları olmasına rağmen iyi iş çıkarıyorlar diğer takımların arasında.Bu sene puan alacaklar bence.

fisico sen önce kendine bak seni f1 bilgimle sallarım habere yorum yap bana değil..verdiğin örneklerin hepsi takım king fisher takımmı sallıyorsun o zaman versin adını reklemını yapsın…

Red Bull çıkmıştı. Ben çıkma ihtimalleri olduğunu söyleyebilirim podyuma. Olaylı bir yarışta daha erken bir podyum yaşayabilirler bile 🙂

f1'den anladığınız kısım vijay malya gibi bi hava yolları sahibinin F1'de nasıl reklam yapacağını düşünmeden kendinizle çelişerek "reklam yapıyor" diyerek atıp tutmaktan öte birşey olmadığını görüyorum.

tabi "king fisher ile F1 yarışlarına gidelim" reklamı yapıcak yada herkesin king fisher a binesi gelicek.

-zaten bizim McLaren'lerimiz
-benim garaj da park halinde Ferrari'lerim var.
-ohoho benim Renault lagunam var sen ne diyorsun.
-yok abi babamın BMW sini kaptım yarışlara onunla gidiyorum.
-ben bi kutu redbull içsem kafi
-ya benimde toyotam var bende mi izlesem F1'i
-benim hondam var ama F1 i Honda için izlemiyorum (tabi tabi)
-ee napalım bizim de hava yolları şirketimiz olsun.

offf offf…

tabi inanmadan bazı şeyleri gerçekleştirmek zor ama birazda gerçekci olmak lazım:))şu anki görünen tabloda Force india podyuma ancak FIA nın izniyle asıl podyum töreninden sonra çıkar:)))yada 2010 da gerçekten yeni delhi takvime dahil olursa yarıştan sonra kendi podyumlarına çıkarlar:)))Mallya belki onu söylemek istemiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir