Kategoriler
Formula1

Barrichello Williams'a, Glock Renault'ya, Kovalainen Toyota'ya?

Nico Rosberg, bugün yaptığı açıklamalarda Williams’tan ayrılacağını söyledi ve Alman sürücü büyük ihtimalle Mercedes-Benz desteğiyle Rubens Barrichello’nun yerine Brawn GP’ye geçecek.

Barrichello “1 hafta içerisinde daha fazla şey bileceğiz.” dedi. 37 yaşındaki Brezilyalı sürücünün Nico Hulkenberg’le birlikte Williams’a geçmesinin kesinleştiği söyleniyor ancak henüz resmi açıklama gelmedi.

Sport Bild, Timo Glock’un Abu Dhabi’de yarışmayacak olmasına rağmen ülkeye gelmesinin nedeninin imza atmak için olabileceğini söyledi. Sport Bild, Glock’un gelecek sene Renault’da Robert Kubica’nın takım arkadaşı olacağını iddia etti.

Bunun yanında diğer spekülasyonlar Bruno Senna’nın Campos ile anlaşma imzaladığı, Heikki Kovalainen’in ise Toyota’ya yakın olduğu yönünde.

“Barrichello Williams'a, Glock Renault'ya, Kovalainen Toyota'ya?” için 0 yanıt

Mclarene Raikonen gelmesinde kim gelirse gelsin … bizi 3-4 sene önce ferrariye karşı satan plot şimdi mclarene gelmek için neler yapıyor … insallah başka bir plot gelir. Aslında benim en çok istediğim plot Adrian Sutil hehe xD

Heikki reno ya daha uygundu bana göre. Ama Toyota ya giderse de garip olacak.Glock tan iyi olduğunu söyleyemem, belki stili daha uyabilir o ayrı. Adamlar Kimi yi alamadık illa finli olsun demişler .

glock-reno % 95 deniyor alman basınında

@Alman basını bizdeki basın gibi değilse Timo Renault olacak o zaman. Bence Robert Kubica çok çok daha iyi bir pilot Timo'ya göre.

"Aman ne güzel.. Gelişmeler, Gora filmindeki Erşan Kuneri gibi…

Aşçı Uşağı, Uşak Hizmetçiyi, Hizmetçi Şöförü, Şöför Bahçıvanı … Sonra hepsi Bahçıvanı. Kafam karıştı iyice valla

En iyisi netleşene kadar birşey dememek. Bu ne ya; bu sene yarış pist dışında oldu zaten"

Bora arkadaşım gülmekten kırıldım gerçekten güzel bi yorum olmuş 😀

Kovalainen kötü bir pilot değil. Renault ile 2007 yılında Brezilya'da yarış dışı kalmasaydı tüm yarışlarda klasmana giren bir pilot olacaktı ve bunu ilk sezonda yapacaktı. 18 yarışın 11'inde puan ve ek olarak 1 podyum alması da iyi bir pilot olduğunun başka göstergesi. Sadece McLaren sonuçlarına bakmak kendisini yargılamak için yeterli olmaz. Toyota'da başarılı olma ihtimali var.

Glock,Renault ya gayet iyi olur,Kubica ile takıma her yarış puan kazandırabilen 2 puancı ile çok daha başarılı bir yerde olabilirler.Rubens de Williams a çok yakışır,nihayet esas adam olacağı bir yere gitsin emekli olmadan önce..Toyota da Kovalainen i alacagına Jarno da devam etsin daha iyi olur derim,ama belli olmaz kendini orta sıralarda daha iyi gösterebilir.Ama bu riske alınamaz Toyota için.

Glockun renaulta geçmesi iyi olur bence kubicayı geçer glock. Kubica bartılan bir sürücü glock trulli gibi hızlı bir pilot gölgesinde pek kalmadı yarış performansıda ondan iyiydi.

Haugun yaptigi kafa karistirici cunku mclaren ve mercedes ayrilirsa haug mercedeste olacagi icin mclaren kimiyi alcak.Benim gorusum tabi

Aman ne güzel.. Gelişmeler, Gora filmindeki Erşan Kuneri gibi…

Aşçı Uşağı, Uşak Hizmetçiyi, Hizmetçi Şöförü, Şöför Bahçıvanı … Sonra hepsi Bahçıvanı. Kafam karıştı iyice valla

En iyisi netleşene kadar birşey dememek. Bu ne ya; bu sene yarış pist dışında oldu zaten

gayet güzel bence herkese uyar bu durum :)Kimi de zaten ya mclaren ya hiç demiş oda olursa gelicek sezon grid komple değişmiş oluo nerdeyse 🙂

Mclaren koltuna ya rosberg yada kimi oturacak bır an once acıklansa ıyı olur ama buyuk bı ıhtımal raıkkonen olucaktır mclarende ama hauggun yaptıgı acıklamalar kafa karıstırıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir