Kategoriler
Formula1

Hamilton, Kim Gelirse Gelsin Hoş Karşılayacak

Brawn GP ile şampiyon olan Button, gelecek sene için henüz takımıyla anlaşamadı ve Britanyalı sürücünün gelecek sene 1 numarayı Mclaren’e götürebileceği söylentiler arasında.

Bu konu hakkında Abu Dhabi’de konuşan Hamilton “Bu söylentileri duydum ancak takımım henüz karar vermedi ve bana bir şey söylemediler.”

“Bu yüzden oturup neler olacağını bekliyorum.”

“Dürüst olmak gerekirse bu konuda bir önceliğim yok.”

“Heikki ile güçlü bir ilişkimiz var, onun gerçekten harika birisi ve aynı zamanda harika yarışçı olduğunu düşünüyorum ve onun takım arkadaşım olmasından dolayı mutluyum.”

“Eğer işler değişirse bu biraz talihsizce olacak ancak her kim gelirse gelsin onu hoş karşılayacağım ve umarım gelecek kişi şampiyonluklar kazanmamıza yardımcı olur.” dedi.

“Hamilton, Kim Gelirse Gelsin Hoş Karşılayacak” için 0 yanıt

umarım Kimi Mclaren'a gider Mclaren dünya şampiyonluğunu ilan eder ve iki harika pilotu heyecanla izlerim ve sonunda Kimi kazanır 😀

Lewis herkesle rekabet edebilir ve çekinmez doğru bu. 2×2=4 gibi. Belki geçilir, kaybeder ama çekinmesini gerektirecek bir durum yok. Bir Ferrari fanı olarak söylemem lazım bunu. Ancak şöyle de anlaşılmasın 1 numara Lewis demiyorum sadece çekinecek bir şeyi yok. En iyilerden biri…

lewis şu anda takımın gözbebeği bunu kimse inkar edemez ama unutmamak gerekir ki kimi de maclarende 5 yıl boyunca gözbebeği konumundaydı ve maclaren iyi bir araç yaparsa kimi de mc giderse bu seneki brawn kapışmalarından daha şiddetlilerini göreceğimize eminim

Mclarenle Bütünleşmis Bir Pilot Ve Başardiklari Ortada! Ayrica Oldukça Da Olgunlaştı 😉 Her Zaman Boyle Olman Dileğiyle Lewis

Neden onlar lewis korkuyor demekle tartışma çıkarıyorlar. Bu arada kesinlikle lewisçi değilim. Bir ingilizi asla tutmam.

Neden onlar lewis korkuyor demekle tartışma çıkarıyorlar. Bu arada kesinlikle lewisçi değilim. Bir ingilizi asla tutmam.

Lewis hiç bir pilottan korkmaz hele kimiden korkması gibi bir iddia komik. Çaylak sezonunda alonsoya kafa tutan birisi kimseden çekinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir