Kategoriler
Formula1

"Yeni Ferrari Kurallara İyi Adapte Oldu"

Ferrari menajeri Luca Baldisserri yeni araç F2008’in yeni kurallara iyi adapte olduğunu ve Bahreyn’deki test formundan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

La Gazetta Della Sport’a konuşan Baldisseri "Herkes yasaklanan elektronik sistemler ile herkes aracı sürmenin zor olacağını düşünüyordu. Ancak şu ana kadar F2008 çok içten ve mükemmel çekiş sergiledi, işte bu yüzden bu tur zamanlarını elde ediyoruz."

"Ayrıca ön ve arka süspansiyon geometrilerinin tasarımları üzerinde simulasyon çalışmaları yapıldı ve bu işe yaramışa benziyor. Tur zamanlarından oldukça memnunuz ancak diğer takımlarla test yaptığımızda bunu doğrulamamız lazım." dedi.

Hızlı tur zamanlarının yanında Baldisseri dayanıklılıktan da memnun olduklarını belirtti. Baldisseri "2008’de amacımız dayanıklılık. Eğer araç sorun yaşamaz ve hızlı olursa bu en iyisi olur." dedi.

Baldisseri konuşmasını şu şekilde tamamladı: "Harcamalar düştü ancak standart elektroniklerin performansı düşürüp düşürmediği tartışılır. "

"Pist üzerinde 22 pilot varken ve hava sıcak olduğunda lastikler aşınmış olacak ve aracı kullanmak daha da zorlaşacak. Bu da hata yapma ve zaman kaybetme riskini arttıracak."

"Burada yaptığımız simulasyonlar daha fazla pit olmayacağını gösteriyor. Lastiklerin kauçuk kapması bu sezon daha yüksek olacak ancak bu seneki yumuşak lastikler orta sert lastikler gibi daha uzun ömürlü olacak. "

“"Yeni Ferrari Kurallara İyi Adapte Oldu"” için 0 yanıt

adindar siteye bi köşe açın"stepniye sorun cevaplasın" diye .Şimdikileriden de az çok bilgisi vardır.Bişeyler yapdığı doğru!Şu TC yorumuda yanlış değil onların genel taktiğidir zatenbişeylri gizlemek için atıp tutarlar böyle zaten 1994 den beri bu böyle olmuştur

ferrari kesin trullunin dedigi gibi onceki senelrde olan illegal TC yptı elektronik sistemi kullanarak. sistemin acıgını buldu yazılımcıları bayagı cakal bişi olsa gerek. konuyuda degistiriyolar hemen yok geometrileri felam degistirdik die ama yemezlerr.

cem, son aldığım duyumlara göre f2008 e N.O.S. takılmış. yapar bu takım herşey beklenir bu takımdan. yahu diğer takımlar şimdiye kadar tek bişey yapmadılar. bi bu ferrari yapıyor ha. diğer takımlara bakıp örnek alıyor dicem ama diğer takımlarda sümme haşa böle şeyler olmuyor ki!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir