Kategoriler
Formula1

Bottas: “Bir Noktada Kendinizi de Düşünmeniz Lazım”

Adı 2015 için Ferrari ile anılan Valtteri Bottas, 2015 sonrasında da Williams’ta kalma ihtimalini reddetmiyor.

Özellikle son günlerde çıkan iddialara göre Ferrari takımı, anlaşması Williams ile devam eden Bottas’ı almak için Williams’a bir teklif götürdü.

Bild’in Ferrari’ye geçecek olsa Sebastian Vettel ile baş edip edemeyeceğini sorması üzerine Bottas “Her takım arkadaşımdan yeni şeyler öğrensem de yeteri kadar güçlü olduğumu hissediyorum.”

“Benim için Williams Formula 1’de tepede yer alan 3 takımdan birisi. Gelecek senelerde dünya şampiyonu olmak istiyorsam, bu 3 takımdan birisinde olmalıyım.”

“Hedefim şampiyonluk. Bu Williams ile mümkünse kalmaktan çok mutlu olurum. Tabi ki hayat devam ediyor ve bir noktada kendinizi düşünmeniz gerekecek.” dedi.

 

“Bottas: “Bir Noktada Kendinizi de Düşünmeniz Lazım”” için 11 yanıt

Bottas çok istikrarlı ve sakin bir pilot. Tam Finlandiyalı. Efendi de, başkaları gibi lanet demeçler vermiyor. Hakkinen’in kopyası olarak görüyorum. Ancak performans da önemli ve Massa’yı açıkça yenmesi gerekiyor.

Bu arada, geçenlerde Massa fanı bir arkadaş takımın twitlerde Bottas’ı kayırdığını farkettiğini yazmıştı. Ama girdim baktım, Avusturya yarışı sonrasındaki kısa sürede Massa’dan bahseden 6 twit varken Bottas için sadece 1 tane var ve hiçbir şeyin bahanesinden bahsetmiyor.

yok ya ben kimiyi finli olduğu için değil kimi olduğu için destekledim 😀 bakarız çaresine kimi gidince takım değişmez FORZA FERRARİ pilot da artık bulacağız birini 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir