Kategoriler
Formula1

Branson: Formula E 2020’de F1’i Geçecek

Eski F1 takım sahibi Sir Richard Branson Formula E’nin bu onyılın sonunda motorsporlarının zirve organizasyonu olacağına inanıyor.

“Bence dört veya beş yılda Formula E’nin Formula 1’i geçeceğini göreceksiniz, daha fazla insan izlemeye başlayacak ve temiz enerji şirketleri diğerlerinin önüne geçecek.”

“Formula 1’in önde kalması için hala biraz vakti var, ancak zamanı geldiğinde Formula E onu geçecek. Formula E’de virajlardan çıkan araçların haykırışlarını duyabiliyorsunuz, ancak aynı zamanda sohbetinize ve içeceğinize devam edebiliyorsunuz. Bunu Formula 1’de yapamazsınız.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“Branson: Formula E 2020’de F1’i Geçecek” için 8 yanıt

Bilmeyenler tipe bak falan demiş ama bu herif neyle ilgilense önemli bir şey oluyor veya çıkıyor. Ben de Seneye takımların kendi donanımlarını üretmesi ve önümüzdeki 5-6 yılda geçececek gelişme mücadelesi sonunda F1 eski halıne dönemezse Formula e’nin f1’i geçmese de bayağı prestij ve seyirci kazanacağını düşünüyorum. Sonuçta f1 de v12’lerle v10’larla 1000 beygirle başlamadı Formula e de öyle olmayacak gittikçe gelişecek daha ilk senesinde, ortak araçların kullanıldığı bir seri ile dalga geçmek saçmalık olur.

İnsanlar bunu temiz olduğu için seyretmiyorki,hoşa gittiği için seyrediyor.
Bu mantıkla korku filmide seyretmemek gerek.

Haykırış mı 😀 Haykırarak güldüm 😀 Merak etme şuanki F1’de de sohbet edip içeceklerini içebiliyorlar. Eskisi gibi V10 lar olsa o bardaktaki sıvı bile titrerdi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir