Kategoriler
Formula1

Lotus: Hayal Kırıklığı Yaşıyoruz

Lotus’un pist kenarı operasyonları şefi Alan Permane İngiltere GP sıralamalarındaki sonucu hayal kırıklığı olarak tanımladı ve yarışta yapmaları gereken işler olduğunu söyledi.

“Hayal kırıklığı. Silverstone’un aracımıza uymayabileceğini biliyorduk, ne yazık ki sıralamada bu doğru çıktı. Burası yere basma kuvvetine aç bir pist ve yakın rakiplerimize kıyasla geride kaldık. Romain ilk seansta iyi bir sürüş yaptı, ancak ikinci seansta araçtan performans çıkaramadık.”

“Yarışta hava durumu iyi olacak ve lastikler de oldukça iyi dayanacak gibi görünüyor, bu yüzden çok fazla stratejik çeşitlilik yok. İlk 10’un dışından kalkıyoruz ve her iki sürücümüz de yarışa istediği lastikle başlayabilir. Önümüzdekilerle farkı kapatmak için her fırsatı değerlendirmeye çalışacağız, ancak elde edeceğimiz her pozisyon için oldukça zorlanacağız.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir