Kategoriler
Formula1

Raikkonen “Hızım Olmasaydı Burada Olmazdım”

Kimi Raikkonen, Ferrari’deki geleceği belirsizliğini korumasına rağmen hala eskisi gibi hızlı olduğunu ve gelecek sene takımda kalmak istediğini söyledi.

Fin pilot geçen sene geçen kötü sezonun ardından bu seneye daha umutlu başladı ancak bu sene de işler pek istediği gibi gitmiyor.

James Allison’un kendisinin Vettel ile aynı hıza sahip olduğu sözleri için Raikkonen “Herkesin bir görüşü var. Hızlı olmadığımı düşünseydim burada olmazdım.”

“Hızlı olduğuma inanmasam yarışmamın bir anlamı olmazdı. Hızımın olduğuna eminim.”

“Bunu bir çok kez gösterdik ancak sonuçlara, puanlara baktığımızda bu görünmüyor.”

“Gelecek seneyle ilgili sene başına göre daha fazla bir şey bilmiyorum. Benim için aylardır değişen bir şey yok. Biliyor olsaydım bunu kolayca söylerdim ancak ne yazık ki bilmiyorum.”

“Bir çok kez bunu söylemek istediğimi söyledim. Kim bilir? Zaman gösterecek. Bekleyip görelim.”

“Her nasıl oluyorsa her seneyi aynı pozisyonda kapatıyorum. Anlaşmamın olup olmaması fark yaratmıyor. Anlaşma yok ancak şu an için bir opsiyon var.”

“Takıma ne istediğimi açıkça belirttim. Gelecek sene burada olmak istiyorum. Ancak ne olacağını sizden daha iyi bilmiyorum.”

“Çok fazla şey okumuyorum ancak çok fazla şey yazıldığını biliyorum. Ortaya çıkan iddialar benim tarafımdan çıkmıyor.”

“Neler olduğunu gazeteden okumaktansa ilk duyan olacağımı biliyorum. Zaman gösterecek ve daha önce yaptığımı yapmaya çalışacağım. Verilecek karardan sonra önümüze bakacağız.” dedi.

“Raikkonen “Hızım Olmasaydı Burada Olmazdım”” için 8 yanıt

Kimi Raikkonen:“Takıma ne istediğimi açıkça belirttim. Gelecek sene burada olmak istemiyorum. Ancak ne olacağını sizden daha iyi bilmiyorum.”
Açıklamasında kalmak istiyorum demiş yanlış gitmiş….

“Takıma ne istediğimi açıkça belirttim. Gelecek sene burada olmak istemiyorum. Ancak ne olacağını sizden daha iyi bilmiyorum.” Ne demek istemiş yanlış mı yazılmış acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir