Kategoriler
Formula1

Valencia Cadde Pistinin 3D Tanıtımı – Güncel

Bildiğiniz üzere bu sezon takvime 2 yeni pist girecek. Bunlardan birisi İspanya’da yapılacak ve Avrupa GP’sine evsahipliği yapacak olan Yeni Valencia cadde pisti olacak.

Valencia sahiline kurulan bu yeni pistte en yüksek hızın 300 km/sa, ortalama hızın ise 200 km/sa olması bekleniyor. 11’i sol, 14’ü sağ toplam 25 viraja sahip olan pist pilotlar için zorlayıcı ve mücadeleci olacak.

5473 km’lik bu pistte en az genişliğin olduğu yer 14 metre. Pist ayrıca uygun kaçış alanlarına da sahip.

Pist için hazırlanan 3D Tanıtım Filmi

Onboard

“Valencia Cadde Pistinin 3D Tanıtımı – Güncel” için 0 yanıt

ya düşünsenize boğaz köprüsüden geçtikleri.böyle bi avrupa bi asya.süper olurdu:)))ama aşağı uçtuklarındada süper olurdu heralde:)))

Walla gerçekten çok beendim,köprü warya çok orjinal duruo orda,arkadaşın dedii gibi keşke İstanbul'da da olsa,boğaz köpeüsünden falan geçseler,dermişim 😀 Ama pilotları gerçekten zorlıcak yani,wiraj çok olmasında rağmen yine de hızlı fakat gördüüm kadarıyla pist dar,bu da bi dezawantaj San Marino gibi !!!! ….

süpermiş.köprü olayıda mükemmel.istanbulda da sokak yarışı olsa diyicem böyle haliçten galata köprsünden geçerdiler mesela:))aman istanbul seyirci eksikliğinden elindekini kaçırmasın bu bize yeter.geçen sene türkten çok turist vardı

cok eciş bücüs giibi geldi yaa acayip sert virajlar var 270 derece donuyo araclar monacoda 1 tane vardı burada daha beter 🙂 gecişli olur insallah eglenceli olsunda o yeter

Helal olsun valla beğendim pisti. İzlemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada McLaren'a kazandırmışlar 3D yarışı.. 🙂

pistin sahil tarafındaki kısmı monacoyu hatırlatıyor. otomobillerin köprüden geçmeleride güzel gerçekten. ama o bölümde sorun olmaz inşallah çarpışma için sakat bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir