Kategoriler
Formula1

Super Aguri Barcelona Testlerine Katılmıyor

Takımdan yapılan açıklamada finanasay zorlukların yaşandığı bir döneme girdiklerini ve Barcelona’daki takımın tanıtımının iptal edilmesinin ardından şimdi de bu hafta Catalunya pistinde gerçekleştirilecek olan sezon öncesi  üç günlük test dönemine katılmayacaklarını açıkladı.

Super Aguri takım müdürü GPUpdate.com’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: " Super Aguri takımı bu hafta Barcelona’da düzenlenecek test dönemine kontrolümüz dışında gerçekleşen mali durumların ortaya çıkmasından dolayı katılmayacaktır. Şu anda gelecek haftaki Catalunya pistindeki testlere her iki aracımızla katılmayı planlıyoruz."

Takım ayrıca bu sezon gerçekleştirilen 2 test haftasına katılmadı. Bu haftaki testlerin ardından son testler gelecek hafta yapılacak.

“Super Aguri Barcelona Testlerine Katılmıyor” için 0 yanıt

f1 kardeş haklısın PO jasona sponsor olacağına biraz daha para verip super aguri ye sponsor olsun. en azından dünya çapında reklam.

masrafların çok büyük olduğu bu arenada bütçen yoksa f1 de yoksun demektir girerken hesabını iyice yapacaksın yoksa kalırsın böyle ortada sipsivri

kimsede yardım etmiyor şu takıma arkadaş,bir sürü japon şirket var.petrol ofisi o kıytırık jasona sponsor olacağına aguriye olsa daha çok prim yapar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir