Kategoriler
Formula1

Button, Schumacher'in Karamsarlığına İnanmıyor

Michael Schumacher, daha sonra daha iyimser açıklamalar yapmış olmasına rağmen yine de Bahreyn için çok da iyimser görünmemişti.

Bild’e konuşan Button: “Kazanamayacaklarını söyledi. Buna tamamıyla inanmıyorum.”

Sezon öncesi testlerin bitimi ile artık basının ilgisi, 2010 şampiyonasının favorinin kimin olduğu konusuna yöneldi.

Ferrari takım patronu Stefano Domenicali: “Testlerden önce şampiyonuk için mücadele edecek 3 veya 4 takımın olacğaını düşünürdük. Ama şimdiye kadarki gördüklerimizin ardından daha da fazlası bile olabilir.”

McLaren’den Lewis Hamilton da favori rolünü üstlenmek istemiyor.

Barselona testlerini zirvede tamamlamalarına rağmen Hamilton: “En güçlü konumda olduğumuzu düşünmüyorum.”

“Bana göre onlar (Mercedes) gibi güçlü bir konumdayız”

“Önde dörtten fazla takım olduğunu düşünüyorum”

“Herkesin içinde kimin en rekabetçi olduğunu söylemek gerçekten zor ama şu anda Ferrari’nin en hızlı göründüğünü düşünüyorum.”

McLaren’in Pazartesi günkü bir medya konferansında Hamilton ve Button, 2010’da zirve mücadelesine Sauber, Force India ve Williams’ın katılabileceğini belirtti.

“Button, Schumacher'in Karamsarlığına İnanmıyor” için 0 yanıt

yanlış anlaşılmamak için ilave etmek isterim schumiyi sevmesemde saygı duyarım çünkü f1 tarihinin en iyi pilotlarından birisi.

ben inanıyorrum karamsarlığına değilde endişelendiğine.çünkü schumi ferraideki gibi en hızlı ve en dayanıklı arabaya sahipmi bilmiyor.rekabetçi bir arabaya sahipmi bunuda bilmiyor.bayreyndeki güncellenmiş araın performansından endişeli.tüm bunlar birleşince başa güreşemeyecek bir arabayla şampiyon olamamaktan alonsonun hamiltonın gerisinde kalmaktan endişeli.vede prestij kaybetmekten edişeli

Eğer plotların dedikleri gibi ilk 4 takım birbirine cok yakınsa ilk yarış kaçmaz arkadaslar xD , sezonun en zevkli yarıslarından birisi olacagını tahmin ediyorum pistte elverişli gecise zaten . Artık kim daha iyi plot kim daha yeteneksiz anlasılır. (( eğer tüm araçlar aynı gücte ise …))

haddini bil arkadaşım..7 kez dünya şampiyon hakkında konuşuyorsunn.sevmeyebilirsin ama saygı duymayı öğrenmelisin…

Bazı arkadaşların Formulayı izlemeye daha dün başladığı aşikar.Schumiye haddini bildirecekmiş.Onun ulaştığı şeylere sizlerin hayal güçleri bile ulaşamaz.

Kim kime haddini bildiriyormuş ? Yazacağımız kelimeleri biraz düşünerek yazalım lütfen 7 kez dünya şampiyonu bir efsaneden bahsettiginizi unutmayın. Seviyeli olun.

bekleyip göreceğiz kim ne derse desin kimin hızlı olduğu bahreyn de belli olacak schumi her zamanki gibi hiç değişmemiş ama ona haddini bildirecek 3 şampiyon daha var!!!!!

herkes taktik gereği farklı açıklamalar yapıyor sezon başlamadan hiç bir şeyi kestirmek mümkün değil bana göre…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir