Kategoriler
Formula1

Pilotlar, Bahreyn'in Yeni Düzenini İnceliyor

Fernando Alonso’nun dağ bisikleti ile yeni 900 metrelik bölümü gezdiği gibi Heikki Kovalainen, Lucas di Resta ve Robert Kubica da yürüyerek dolaştı ve pilotlar, 2010’un sezon açılışı Bahreyn’deki yeni düzeni keşfe çıktı.

Webber: “Dar virajlar hariç hiç bir şey yok. Hızlan, fren yap, hızlan, fren yap…”

Red Bull’daki takım arkadaşı Sebastian Vettel: “Bir kaç hızlı virajı tercih ederdim”

Ama pist tasarımcısı Hermann Tilke, fazladan koyulan 8 kıvrım için suçu kabul etmiyor.

Auto Motor und Sport’a konuşan Tilke: “Bu döngü, yıllardır oradaydı. Uzun yarışlarda daha fazla araca uyum sağlaması için tasarlanmıştı.”

Yeni bölümle birlikte tur derecelerinin 2 dakikaya yaklaşması bekleniyor. Bu şekilde araçlar arasındaki saniye farkı da uzayacak.

“Pilotlar, Bahreyn'in Yeni Düzenini İnceliyor” için 0 yanıt

site kurulduğundan bu yana takipteyim ilk zamanlara göre bir ışık yolu mesafe alındı buna tanık oldum ve halen tanık olmaya devam ediyorum. ben bir şekilde okuduğum yazılardaki yanlışlara karşı takıntılıyım fakat bunu sert bir şekilde yüzünüze çarpmak gibi bir amacım yok olamazda zaten. sadece gördüğüm hataları belirterek düzeltilmesine yardımcı olmak amacım..

"-Heikki Kovalainen, ROBERT KUBİCA, Lucas di Resta ve ROBERT KUBİCA da yürüyerek dolaştı-"

bu bölümü kastetmiştim 🙂

Açıkçası Türkçe'yi iyi kullanmaya çalışıyoruz. Yazım hataları olma ihtimaline karşılık gözden geçiriyor ve hatta Türk Dil Kurumu'nun sitesinden kelimelerin doğru yazılışına bile bakıyoruz. Bu haberde de inanın anlaşılmayacak bir yer göremedim ama tabi yalınlaştırılabilir. Sonuçta biz bunları kendimiz için yazmıyoruz, sizin için hazırlıyoruz. Eleştirilere de her zaman açığız, elimizden geldiğince isteklere cevap verme niyetindeyiz. İlginize teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir