Kategoriler
Formula1

Vettel Pol Pozisyonuna Şaşırdı

Vettel sıralamaların ardından , “Büyük bir sürpriz! Kış testlerinden kimse nerede olduğunu bilemiyordu. Dört takımın güçlü olduğu belliydi ama birbirine çok yakınlardı.”

“Doğruyu söylemek gerekirse, dün bizim için zor bir gündü. Umduğumuz kadar fazla tur atamadık. Uzun gecenin ardından, özellikle de mekanikerler için uykusuz geçen saatlerden sonra, herkes bu sabah daha fazla zorlamaya niyetliydi.”

“Harika bir aracımız olduğunu biliyordum ama tabii ki ilk önce her şeyi bir araya getirmemiz gerekiyor.”

“Polde olmaktan çok çok mutluyum. Çocuklar bir aydır uykusuz dolaşıyor ve aracı bu noktaya getirmek için kısa zamanda çok test gerçekleştirdik.” dedi.

Sıralama performansının yarış için bir belirleyici olmadığını da belirten Vettel, yarışta kimin en güçlü olacağının hala belli olmadığını düşünüyor.

“Sanırım hiç birimiz yarın ne olacağını bilmiyoruz. Çok heyecanlı da olabilir çok sıkıcı da. Biz sakin bir yarış istiyoruz. Yarışı ilk bölümü kilit nokta olacak ama lastikleri de korumanız gerektiği bir gerçek. Hiçbirimiz yarın neler umacağımızı bilemiyoruz.”

“Vettel Pol Pozisyonuna Şaşırdı” için 0 yanıt

harika turun için tebrikler.yahu herkes bir şeylere şaşırıyor ve hala yarış için iddialı konuşmuyor.yarın yarıştan sonrada böyle devam ederse anlayacağızki herkes bu geyiği sevdi.

Vettel harika bir performans gösterdi.Podyum için tahmin yapmak güç.Yarışın gidişatını etkileyebilecek bir sürü etken var.Umarım yarışı Vettel kazanır.Red Bull şampiyonluğa oynamak istiyorsa dayanıklılık sorununu bir an önce çözmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir