Kategoriler
Formula1

"2008'de İzlenmesi Gereken Pilot Rosberg"

7 dünya şampiyonu Michael Schumacher bu sene Nico Rosberg’in favori pilotlarından birisi olacağını söyledi.

Rosberg zaman zaman testlerde deneyimsiz takım arkadaşı Nakajima’nın arkasında kalsada Schumacher, Rosberg’in bu sene izlenmesi gereken yarışçı olduğunu söyledi.

Schumacher dünkü testlerin ardından Blick’e yaptığı açıklamada "En çok Rosberg’den etkilendim." dedi.

Rosberg de yeni araçtan oldukça memnun. Rosberg testlerin ardından "Hızlı tur zamanı için uğraşmadığımız zamanlarda bile tur zamanları oldukça memnun ediciydi." dedi.

 

“"2008'de İzlenmesi Gereken Pilot Rosberg"” için 0 yanıt

Shumi' ye katılıyorum. Nico zaten Alonso' dan sonra F1' de benim için 2. pilot. Elindekini en iyi şekilde kullanıyor. Çok iyi ****ürdüğü yarışlarda teknik sorunlarla yarışdışı kalsa da bu onun neler yapabileceğinin göstergesidir benim için. Bence gerçekten yetenekli. Önceden gaz verilmişlerden değil.

Nakajima nın yarışta kötü olacağını nerden biliyosun? Trulli gibi bir pilot yarışabiliyorsa Nakajima da yarışabilir.

Testlerdeki performansı iyi olabilir Nakajima nın ancak yarışların atmosferi bir başka .Bunu hepimiz biliyoruz.Rosberg tecrübesi ile Nakajima yı alt edecektir.

"Hızlı tur zamanı için uğraşmadığımız zamanlarda bile tur zamanları oldukça memnun ediciydi."

Hızlı tur zamanlarında neredeydi 🙂 Alman diye bu kadar arka çıkma schumi. Artisin teki rosberg, Nakajima bence daha iyi performans gösteriyor.

Rosberg izlenilecek bir pilot o kadar .bazı konusmalarından sonra sevmedigim birisi haline geldi.:) iyi bir pilot iyi bir arac var altında bu yıl önlerde olucaklar.Nakajima da sanş verilirse kendini göstericektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir