Kategoriler
Formula1

Brawn, Mercedes'in Yakında Öne Çıkacağına İnanıyor

Takım, sezon açılışı Bahreyn’de liderlerden uzak kaldı ve Rosberg ile 5. olurken Schumacher ile 6. sırayı aldı.

Brawn, Mercedes’in rakiplerine göre tempoda eksik kaldığını kabul ediyor ama gelecek yarışlarda aranın kapanacağına inanıyor.

Brawn: “Takım Bahreyn’de iyi bir iş çıkardı ama yeteri kadar rekabetçi olmadığımızı ve liderlerle aradaki farkı kapatmak için çalışmamız gerektiğini kabul ediyorum”

“Nico ve Michael’in performansından, hafta sonu boyunca aracı geliştirmek için beraber çalışmalarından, tutarlı geri dönüşlerinden çok memnun kaldım”

“Aracımız temelde güçlü durumda ve önümüzdeki bir kaç yarışta da gelişim planımız var, bunların da önlerde mücadele etmemiz için gereken performans gelişimini sağlaması gerek”

Schumacher ise, 3 senelik ayrılığın ardından ortama alışmaya devam etmek için Melbourne’deki yarışı dört gözle beklediğini söyledi.

Schumacher: “Bahreyn’de sezonun açılışındaki sonuçtan çok memnunum. 6.lık, benim için iyiydi, özellikle de emekliliğimden bu yana kaç defa F1 aracı kullandığımı düşününce.”

“Ahengi tutturmamda Melbourne’nin daha da yardımcı olacağından eminim ve dört gözle bekliyorum”

“Brawn, Mercedes'in Yakında Öne Çıkacağına İnanıyor” için 0 yanıt

gönül isterdiki sezona en hızlı en stabil araçla başlayalım.ama olmadı
öncelikle şumi eski formunu yakalaması lazım.zaten şumi eski formunu yakalarsa 0,2-0,3 kazanırız gibime geliyor.birde gelişimle 0,3-0,4 kazanırsak birşeyler olabilir.

2010 için beklediğimiz heyecan dolu sezonun en büyük tehdidi önümüzdeki 3 yarış gibime geliyor.eğer bu 3 yarıştada ferrari en önde olursa alonso 100 puan yapar.
biz alamasak bile,bu 3 yarıştan 2 sini redbull veya mclaren alsın(ferrariye kızdığım için değil heyecanın bitmemesi için).

bu arada ross brawn sana ve ekibine güveniyoruz.hadi göster dehanı

ross brawn iyi hoş konuşuyorda. ferrari-redbull-meclaren takımlarıda yerinde saymayacak onlarda gelişecek.nasıl yakalayacağız öndekileri bi türlü çözemedim.

Alonsothebest_Massa ,Ben yarışı iş yerinde mecburen internetten trt canlı dan izlediğim için görültüden spikerin sesini duyamadığımdan merak ettim kimin en hızlı tur attığını,tabi alonso nun olması beni ayrıca mutlu etti tşkrlet

Mclaren gelişim konusunda 1 numaradır benim için ama Mclaren ve Mercedes bu seneye kadar birlikte çalıştıklarına göre Mercedes de gelişimde iyi bir takımdır
Brawn+Schumacher+Mercedes üçlüsü gelişecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir