Kategoriler
Formula1

De la Rosa, Sauber'in Gelişmesini Bekliyor

Sauber, sezon öncesi testlerde güçlü görünüyordu, ayrıca lastiklerine en iyi davranan takım olması itibari ile de öndekileri şaşırtması bekleniyordu ama Bahreyn’de bu böyle olmadı ve iki pilotu, hidrolik sorunları nedeniyle damalı bayrağı görmedi..

De la Rosa, takım için Bahreyn’in hayal kırıklığı olduğunu kabul etti ama Melbourne pistinin araçlarına daha uygun olduğunu ekledi.

De la Rosa: “Yere basma kuvveti seviyesi bize daha çok uyuyor. Bu yüzden Melbourne’yi, daha iyimser durumda bekliyorum. Orada puanlar almaya çalışacağız. Galibiyetler için mücadele edecek konumda değiliz. Ama Bahreyn’e göre daha iyi bir yerde olmalıyız”

“Genel olarak bütün hafta sonu yavaştık. Sorun sadece sıralamalarda değildi. Ama Bahreyn’de neden rekabetten uzak olduğumuzu biliyoruz: (pistin) yeni düzeni kesinlikle yardımcı olmadı. Zordu. Çünkü daha rekabetçi olmayı bekliyorduk”

“Birçok sorun bulduk ama sonunda, yarışı bitiremememize rağmen tempomdan memnun kaldım. Son puan için Robert Kubica ve Rubens Barrichello ile mücadele edebilirdik. Yani sorun yok. Bu kabul edilebilir. Ama çok daha fazlasını bekliyorduk”

“De la Rosa, Sauber'in Gelişmesini Bekliyor” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir