Kategoriler
Formula1

Hamilton Rekabetçi Bir Takım Arkadaşı Olmasından Memnun

“Çok rekabetçi bir takım arkadaşım var bu da takım olarak ihtiyacımız olan şeydi.” dedi.

“Açıkcası Jenson için çok mutluyum çünkü o çok iyi bir insan ve takımın önemli bir parçası. Yarış kazanacak şansı bulacağıma inanıyorum, henüz 2 yarış oldu. Bence Avustralya, en azından yarışta yol aldığımı gösterdi ve önümdekiler kadar hızlıydım.”

Hamilton, yarıştan sonra takıma olan öfkesini anlatırken  kaşlarını çatmıştı; fakat şimdi bu olayı arkalarında bıraktığını ve McLaren’e inancının tam olduğunu belirtti.

“Takımınıza güvenmelisiniz. Araçtayken çevremde ne olup bittiğini tam olarak bilemiyorum. Garajda çocuklarla oturduktan sonra, bunu neden yaptığımızı çok iyi anladım ve bu deneyimden bu yarışta ve gelecek yarışlarda yararlanacağız.”

“Hamilton Rekabetçi Bir Takım Arkadaşı Olmasından Memnun” için 0 yanıt

-Hakkinen
-Hamilton
-Raikkonen
-Alonso
-Schumacher
-Button

Son yılların tüm şampiyonları en az 1 sene mercedes logosunu taşıdı.

Kovayı saymazsak

montoya ve david de son derece iyi tercihler.

Evet Re´kabet basari getirir pilotlar dahada hirslanacak yarislara asilacaktir LeWis ,Button iyi anlasiyorlar hep böyle devam eder se iyi puanlar alir yukarlarda oluruz.

Açıkcası Hamiltonun yanında rekabetçi bir plot olması bizleride memnun etti eski tır şöförümüz kovalainen Hamiltonun baraşılı olamadıgı hic bir pistte öne cıkamıyordu bu mclaren için çok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir