Kategoriler
Formula1

Australya GP Patronu F1 Sürücülerini Eleştirdi

Bazı sürücüler yarışın Avrupa izleyecileri için 1 saat sonraya alınmasından sonra, yarış daha bitmeden pistin karanlık olduğunu söyledi.

FIA’nın çok karanlık olduğunu test etmesinden sonra, gelecek seneki yarışın başlama saati öne alındı.

Micheal Schumacher yarıştan sonra ” Sonlara doğru çok karanlıktı, FIA’nın bunu test etmesini ve gelecek sene için harekete geçmesini anlıyorum.”dedi.

“Şimdi en azından gelecekte ışık seçiminin ne olması gerektiğini gösteren bulgular var.”

Walker ışıklandırmada hiçbir tehlike olmadığını belirtti ve sürücüleri kaprisli olmakla suçladı.

Herald Sun gazetesine” Tehlike olmadığı açık” dedi.

“Bu sürücüleri memnun edemezsiniz, spora yardımcı olmak için hiçbir şey yapmayan tembel insanlar, 2-3 tanesi hariç.”

“Sürücülerin çoğu kaprisli. Asla mutlu olmuyorlar.” diye ekledi.

“Australya GP Patronu F1 Sürücülerini Eleştirdi” için 0 yanıt

Arkasdaslar Pilotlara yüklenmek yersiz kapris neden olsun pilotlar ha iki saat vönce ha iki saat sonra yarismis önemli deyil, ama 300kmh ile giden bir insan önünü net göremiyorsa orada bir tehlike var demektir summi 7 kere sampiyon olmus en tecrübeli pilot kaprise de ihtiyaci yok karanlikdi görmekde zorlandim diyorsa dogrudur ki ona katilan pilotlarda var, bizim onlardan daha iyi anlayamiyacagimiz kesin F1 yazarlarinin coguda F1 pilotu deyil zaten onun icin gale almaya gerek yok önce güvenlik .

arkadaşlar rica ederim,bu amcaya elbet diyecek başka biiiir çok şey vardır, sizde söyleyin, ne dersek diyelim eksik kalır dediklerimiz 🙂

Ayrıca sorun yeni pilotların gözünün karalığı değil,yeni saatlarde havanın karalığı!

spora yardımcı olmak için, avrupalı izleyici hazretlerinin 1 saat daha fazla uyuması için karanlıkta sürüş yapmak zorunda mı pilotlar? kelle koltuğunda yarışan insanlar için beş para etmez bir adamın rating, reklam ve daha fazla para uğruna tehlikeye atılması mı spora yardımcı olmak?

bu patron, pilotlara suç bulacağına gece yarışı organizasyonu için gereken parayı bir zahmet ödesin önce. önce o spora yardımcı olsun. madem amacı spora yardımcı olmaksa.

espoir ne o konuşmuyorsun. yoksa korkudan abdestinmi kaçtı? oğlum alışmış g..tte abdest durmazmış. sen zaten hep öylesin. Allah belanı versinki doğru söylüyorum espoir.

bak adama birde belediye başkanlığı yapmış. bu yavşak espoire apartmanın yöneticiliğini bile teslim etmezler. çıkmaz sokak kahramanı espoir. ramazan davulcusu seni.

bakıyorum sürekli boş yazıyor. yokmu senin işin espoir. böyle adamları herkesin ortasında zevk için döveceksin.

yıldızlı 5 veriyormuş. çulsuz espoir. desene binin yarısı beşyüz o da bende yok. sen anca gazoz kapağından madalya verirsin millete. avustralyalıya laf ediyor. ulan sen oraya uçakla bile gidemezsin. 18 saat sürüyor. psikolojin bozulur. kartpostal şairi seni. gereksiz adam espoir

yavşak(bit yavrusu) espoir.adam koca bir pistin patronu.senin gibi dandik bir kenar mahalle tiyatrocusu değil.öyle laflar edeceğine sen sür bakalım delikanlıysan o aracı. bırak sürmeyi çalıştıramazsın. adi konu mankeni seni.

ya bu nedir trf1 yönetimi hiç bir yorumum kabul olmuyor… bize özel birşeymi bu… gerçekten bir açıklama yapılmasını istiyorum

Allah Allah çok bilmişe bakarmısınız adamlar güvenlikten bahsediyor sen cebini düşünüyorsun bu araçlarda malesef far yok ve aydınlatma iyi olmassa kazalar kaçınılmaz olur bence öne alınması isabetli bir karar.

bak yaaa:D iyi koçum biniver o araca,yapıştır 250ye bir tur sonra elin ayağın titremeden inersen, yıldızlı 5 benden sana:D ne kadar boş konuşan adam var yahu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir