Kategoriler
Formula1

Williams, 2008 Renklerini Tanıttı

Williams, 2008 sezonu boyunca yarışacakları renklerini tanıttı.

Grove kökenli takım, kış testleri boyunca 6 farklı görünüş kullandı.

Toyota motorlu FW30 araçlarının son renkleri de, ilk yarışın 2 hafta öncesinde tanıtıldı.

Williams takımı, kış testlerinde etkileyici bir performans sergiledi ve takımın ortağı Head, öndekilere, Ferrari v McLaren’e, bazı yarışlarda korkulu dakikalar yaşatmayı umuyor.

Head: "Özel herhangi bir takımı gerçekten hedeflemiyoruz. Sadece elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ferrari geçen sene şampiyonluğu kazandı. Bu yüzden hedef onlar."

"Açıkçası, sene boyunca yarışın içinde olup McLaren ve Ferrari ile mücadelede görünemezsek hayal kırıklığına uğrayabilirdim. Ama her iki takım da, sezonun başlangıcı için çok iyi durumdalar."

"Bana göre BMW, zor bir başlangıç yaptı ama sorunların iyi bir şekilde çözmüş görünüyorlar ve onların hızlı olacağını düşünüyorum"

"Red Bull oldukça iyi görünüyor ama bir kaç defa garajda kaldılar. Renault’ta bazı olumlu sesler var ve geçen seneye göre daha iyi olacaklarından eminim. Ama Ferrari ve McLaren ile mücadele edecek etkiyi almadınız"

Head, Williams’ın geçen seneye göre ileri yönde iyi bir adım attığını ifade etmesine rağmen Ferrari ve McLAren arkasındaki grubun nasıl şekilleneceğini tahmin etmekte zorlanıyor.

Head: "Nerede olduğumuzu tam anlamıyla söylemek zor. Çünkü araçların bir kaçı, iyi sürüşler gerçekleştirdi. Bir çok insan Toyota’nın iyi olduğunu söylüyor ve Ferrari’nin de kilometrelerce ileride. Ama Jarno trulli’nin Barselona’daki 1.20.800, çok iyi bir derece."

"Bu yüzden nerede sıralanacağımızı bilmenin zor olduğunu düşünüyorum. Bu, Malezya’da netlik kazanacak"

"Geçen seneninkine göre daha iyi durumda olduğumuzu ve ayrıca çok daha stabil bir arkaya sahip olduğumuzu biliyoruz. Bir çok takımın, araçlarını geliştirdiğini düşünüyorum"

“Williams, 2008 Renklerini Tanıttı” için 0 yanıt

guzel olmus..hoş.umarım ferro ve maccayla da basa bas yarısabilir
ler en azından birkac yarısta podyum yaparlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir