Kategoriler
Formula1

Schumacher'e Kardeşinden de Destek Geldi

Ralf, yapılan eleştirilerin adil olmadığını düşünüyor.

“Kendisi bunu biliyordu, üç yıl aranın ardından oraya gidip tıpkı önceden yaptığı gibi rahatça kazanamayacağını biliyordu.”

“Ama beklentiler çok büyüktü dışardan. Açıkça görülüyor ki Michael dört yarışın ardından yukarılara yakın bir yerde olmayı ummuştu.”

“Puanlara bakıldığında bundan çok uzak görünmüyor. Ben de daha iyi sonuçların kısa zaman içinde geleceğine inanıyorum.”

David Coulthard ise Şangay yarışının ardından bu yarışın Alman pilotun kariyerindeki en kötü yarışlardan biri olduğunu dile getirmişti ancak bugün yaptığı açıklamalarda Schumacher’in kolayca gözden çıkarılamayacağını da belirtti.

Niki Lauda ise sorunun çözümünü, “Antrenman, antrenman antrenman,” olarak nitelendirdi.

“Schumacher'e Kardeşinden de Destek Geldi” için 0 yanıt

Schumi biz senin taraftarlariniz seni cok iyi anliyoruz,ama Brawn'uda anlamak lazim.Senin icin ozel bir arac yaratmak istediler ama olmadi,hata tersi oldu.Kimlere bunu anlatasin ki.Boyle bir durum icin karsi taraftarlari top atiyordu.Istedikleri gibi oldu.Ama biz senin eski fanlarin hicbir zaman seni yari yolda birakmayacagiz.En sonunda bile olsan.Sana guveniyoruz,Inaniyoruz ki en kisa zamanda seni yukseklerde gorecegiz.

inancını kaybetme şumi. değilmiki sen bu sporu milyonlara sevdirdin senin kredin çok kalplerde…alışırsın merak etme. acele hakkında karar verenleri utandıracak kadar bu işi yapmış birisin. inanıyorsan üstünsün merak etme. inanıyordunki güveniyordunki kendine tekrar döndün hemen sakın vazgeçme. yürü seninle beraberiz…

biz hep seninle olacağız schumi… ne yaparsan yap önemli değil. ama artık podyumda görmeyi istiyoruz seni. hatta en tepede. o kadar özledik ki bunu 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir