Kategoriler
Formula1

Mick Schumacher Formula 3’te Yarışmaya Hazırlanıyor

Michael Schumacher’in oğlu Mick Schumacher, Ferrari genç sürücü akademisine katılmasının ardından gelecek yıl Formula 3’te mücadele edecek.

Efsane pilotun Mick Schumacher Ferrari’nin genç sürücü akademisine katıldı.

Başta genç pilotun Formula 4’te yarışacağı düşünülüyordu ancak Ferrari bağlantılı Prema Racing, Sabine Kehm ile süren görüşmelerin Formula 4 için değil Formula 3 için olduğunu açıkladı.

Schumacher geçtiğimiz kasım ayında Prema Racing ile Formula 3 aracını test etmişti.

“Mick Schumacher Formula 3’te Yarışmaya Hazırlanıyor” için 8 yanıt

Ileride umarim Seb-Mick ikilisini Ferrari koltugunda goruruz. Ferrari’nin yaptigi en akillica islerden biriydi su cocugu erkenden akademiye almalari.

babasının genlerini taşıyorsa formula1 yeni efsane kazanır . Max Verstappen,den neyi eksik fazlası vardır bence formula3,te göreceğiz yeteneğini yavru Schumi,nin

güya bu sene olacaktı. bir ara gp2’nin F2 olmak istediğine dair haberler çıktı ki bana göre mantıklı olan budur. kafa karıştırmanın manası yok. ama gözümden kaçmadıysa bir gelişme yok.

http://www.fia.com/formula-2

bir ara bu serinin yapılacağı ilk söylendiğinde 3-4 sene önce fiaf2.com domainini almıştım. baktım gelecek yok yenilemedim 😀

Michael Schumacher gibi bir babaya sahip olması onun en büyük şansıdır.
Fakat, yürüyen Formula 1 ansiklopedisi ve müthiş bir akıl hocası olabilecek babadan yoksun kalacak, bu da onun başına gelebilecek hayatındaki en büyük şanssızlık. Baba Schumacher’in kontrolünde bir kariyer ile, onun olmadığı bir kariyer inanılmaz farklı olacaktır.

Aynı anda büyük bir şansa sahip olmak ve o şansı kaybetmek. Büyük bir acı. Yolun açık olsun Mick.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir