Kategoriler
Formula1

Basın: Schumacher Geri Döndü

İtalyan Corriede dello Sport gazetesi, haberinde “Schumacher bir kez daha harika bir adam. İşte o!” cümlelerine yer verdi.

Bir diğer İtalyan gazetesi La Gazzetta dello Sport da, “Belki de sezona gerçek başlangıcı Barselona’da yaptı.” derken Avusturyalı Osterreich gazetesi, İspanya’nın Schumacher’in F1’e yaptığı geri dönüşten sonraki en iyi yarışı olduğunu yazdı.

Bunun yanında Barselona’daki yarışın sıkıcı geçtiği konusunda çok fazla haber yer almadı.

Eski yarış pilotlarından Christian Danner, Barselona’nın kesinlikle sıkıcı olmadığını düşünüyor.

Danner “Hatırladıklarım arasındaki en heyecanlı Barselona yarışıydı” dedi.

La Repubblica gazetesi ise Felipe Massa’ya yer verdi ve Brezilyalı pilotun takım arkadaşının başarısı nedeniyle baskı altında olduğunu yazdı; “Brezilyalı pilot şu anda resmi olarak Maranello’nun ikinci pilotu ama Ferrari’de kalmak istiyor.”

Corriere della Sera da, Massa’nın Barselona’da Maranello’nun beklentilerini karşılayamadığını belirtti.

“Basın: Schumacher Geri Döndü” için 0 yanıt

Schumi geri döndü, e basın durur mu onlar da döndü 😀 Basın böyle bir şey arkadaşlar. "Utanma" denen şey yok adamlarda. Ve evet, Schumi ile işleri bitince Massa'ya bulaşmaya başladılar. Hadi bakalım.

Schumacher ne kadar iyi sürdü geri döndü densede ki Çine göre gerçekten daha iyiydi özellikle Rosbergle kıyaslayınca.Fakat tüm bunlara rağmen Alonsodan 40 sn Webberden 60 snyi 60 turda yedi ve eğer geçişe uygun pist olsa arkasında Button ve Massayı tutamazdı.Tabi çok iyi defans yaptı bu doğru fakat pist çok yardımcı oldu.Mercedesin yapması gereken şey sıralama performansını en üstte tutmak ve ilk 5 e 2 pilotunu sokmak.Monacoda zaten geçişte zor eğer bunu başarırlarsa belki bişeyler yapabilirler aksi halde arkadan sürdükçe fark yiyeceklerdir

Schumacher yenimi geldi ya :)) yanlış değilsem bu yarış bu sezonki 5.nci grandprix, ŞARRAPSIZ(anlayanlar bilir) basın ….

"Schumacher bir kez daha harika bir adam. İşte o!"

valla ben şaşırdım açıkçası basının dönek olduğunu biliyoruzda napmış bunlarda böyle nasılda abartmışlar. yarışı kazanmış olsaydı böyle cümle kursalardı anlardım o zaman 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir