Kategoriler
Formula1

Alonso Renault'un Geri Döneceğinden Emin

Fernando Alonso kötü geçen 2007 sezonunun ardından Renault’un tepeye geri dönmek için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor.

Alonso 1 senelik Mclaren macerasının ardından tekrar Renault’a döndü ancak İspanyol pilot şimdilik yarış galibiyeti için mücadele edebileceklerine inanmıyor. Ancak Alonso gelecekte durumun değişebileceğini düşünüyor.

Alonso "Takım 2007’de çok gerideydi ve kış testlerinde bu farkı kapatmak imkansızdı. Diğer takımlar da gelişim gösterdiler, bu yüzden daha yüksek seviyeye yükselmek zaman alacak. Ancak bunun için potansiyele sahip olduğumuza ikna oldum."

"Takım daha önce nasıl kazanacak araç üretebileceğini gösterdi. Bu yüzden çalışmalarımızı sürdürmeliyiz ve yer kaybetmemeyi garantilemeliyiz." dedi.

İyimserliğine rağmen Alonso ilk yarış için çok iyimser olmadığını söyledi ancak eline geçecek fırsatları iyi değerlendireceğini söyledi.

Alonso "İlk yarış kolay olmayacak ancak son bir kaç aydır çok çalıştık ve artık yarış zamanı. Avustralya’da galibiyet ya da podyumun zor olduğunu biliyorum ancak ayrış içerisinde ne olacağını asla bilemezsiniz."

"Yağmur olabilir; yarış kuruyan pistte gerçekleşebilir ve sürpriz yapma şansınız olur. Eğer bir fırsat olursa onu kullanmak için hazır olacağım." dedi.

“Alonso Renault'un Geri Döneceğinden Emin” için 0 yanıt

Sezonlar içinde arabanın sezondaki ilk haliyle sezonun son yarışındaki hali arasında dağlar kadar fark olabiliyor. bkz R27…

Alonso,düzgün bir pilot gibi konuşmuş.Ya arkadaşlar ben bu adamdan her zaman korktum.Bir türlü bana güven vermedi.Hani çok iyi pilot fakat,iyi olduğundan 10 kat fazla konuşuyor adam.Çoğu zamanda gereksiz laflar ediyor.

işte bu alonso dan bunu duymak çok iyi bilinki takımda bir yenilik var adam diyor süprüzlere hazır olun diyor kısacası renault cu arkdaşlara saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir